Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca facebook komentáře

11. srp 2015 13:36 #123006
Phoca facebook komentáře od Jakub
Začátečník
Zdravím, měl bych dotaz týkající se modulu Facebook komentáře.
1) je možné modul nastavit tak, aby se v české verzi zobrazoval česky a v anglické anglicky?
2) Když kliknu na tlačítko to se mi líbí, můj "líbí se" se připočte, ale nezobrazují se fotky uživatelů. i když je mám povolené. Je vidět, že fotka se "někde" zobrazila, ale je překryta oknem modulu
3) tohle není až tak podstatné, ale když dá někdo lajk české verzi článku, jestli je možno, aby se tento lajk projevil i u anglického překlad.
Díky za rady a tipy

11. srp 2015 15:36 #123007
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Pokud se jedná o překlad modulu, tak ten funguje podle jazkové verze stránek. Český překlad najdete na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/145-phoca-facebook-comments , Jestli se vám jedná o obsah, který je tahán z FB, tak to je je jiná věc. Jazyk se prostě zobrazuje podle toho jak jste na FB přihlášen, nebo dle prohlížeče...
2. Problém se zobrazením... upravte šablonu, nebo alespoň dejte odkaz na stránku s chybou
3. Ve skutečnosti se jedná o 2 články, každý s jiným obsahem (byť jen přeloženým) a rozdílnou URL

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. srp 2015 15:57 #123008
Odpověď od Jakub
Začátečník
www.igorondricek.cz/index.php/cs/informace je vídět, že fotka je zobrazená, protože "kouká" její horní proužek. Umístil jsem modul do šablony podle jejího manuálu do místa "user6". Nevím, jestli umístění modulu do jiného místa v šabloně bude mít vliv. díky moc

23. srp 2015 10:37 #123140
Odpověď od Jakub
Začátečník
pomůže někdo?

Powered by Fórum