Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazení kategorie jako matice obrázků s titulkem

05. srp 2015 11:05 #122922
Ahoj, možná se zeptám kostrbatě, ale potřeboval bych poradit se zobrazením kategorie v menu. Jak už jsem se zmiňoval u jiného svého dotazu, dělám web pro jednoho režiséra a mám a kategorii například režie v divadle XY. V menu se odkazuju na celou kategorii, ale našel jsem pouze zobrazit kategorii jako tabulku odkazů na názvy článků pod sebou nebo jako blog, kdy v blogu se zobrazuje celý článek. Potřeboval bych zobrazovat něco jako matici jednotlivých představení s názvem představení, případně obrázkem. Je nějak možno toto v Joomla udělat?

05. srp 2015 12:08 #122925
Odpověď od Cony
Moderátor
Ano je, úpravou šablony. V rámci šablony je možné provést tzv. output override - přepsání výstupu komponenty. Pro Vás by bylo nejrozumnější vzít šablonu pro blog a upravit si jí tak jak potřebujete.

05. srp 2015 12:21 #122927
Odpověď od Jakub
Začátečník
Díky, za odpověď, to jsem úplně nechtěl slyšet, jsem v joomla začátečník a programování jde docela mimo mě, ale i tak díky za radu, zkusím se tím nějak prokousat :)

05. srp 2015 20:37 #122937
Odpověď od Bong
Moderátor
Kdybyste pouzil ten shop jako katalog. Tak by vam to takto chodilo bez velkych uprav.
V pripade clanku by bylo mozne treba vyuzit nejake moduly. Primo blog neni nutny.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. srp 2015 11:31 #122940
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
A nebo použít rozšíření K2

Powered by Fórum