Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla katalog například divadelních her, filmů...

31. čvc 2015 14:18 #122872
Ahoj, poprosil bych o radu. Potřebuju na webu vytvořit katalog divadelních her jednoho režiséra. Každá hra bude obsahovat několik obrázků, titulek a popis, event. rok uvedení a obsazení. Dole by mohly být šipky předchozí a další. Divadelní hry bych chtěl rozdělit do kategorií Divadlo A, Divadlo B, atd. Nikde jsem nenašel žádný vhodný plugin, který by toto umožňoval, tak mě napadlo využít VirtueMart, vypnout u něj zobrazovaní cen a nazvat si kategorie místo zboží například titul atd... Poradí někdo, jestli je toto ve VirtueMartu možné. Event nějaké jiné joomla rozšíření, které toto umožňuje? Řešil jsem něco podobného i na facebooku a tam mi pomohlo rozšíření product catalog, kde místo názvu produktu byl název představení atd...
Díky moc.

31. čvc 2015 22:38 - 31. čvc 2015 22:40 #122882
Odpověď od Bong
Moderátor
Prakticky všechny komponenty pro shop lze používat v režimu katalogu a lze je tedy použít. V tomto případě bych spíše použil třeba Phoca Cart. Více shopů: www.bongovo.cz/joomla/46-eshopy-zdarma-pro-joomlu

Existují i komponenty katalogů .Hledejjte CATALOG na JED .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. srp 2015 15:02 #122884
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Za mě jednoznačně ZOO od Yootheme, takřka neomezené možnosti.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Jakub

05. srp 2015 00:55 #122918
Odpověď od Jakub
Začátečník
Díky za odpověď, na první pohled to vypadá velice hezky. Možná se zeptám naivně, ale postačí pro bězné použití i free verze tohoto produktu?

05. srp 2015 01:26 #122919
Odpověď od Jakub
Začátečník
Už to vidím, je to super, ale placený plugin a pro mé potřeby zbytečně drahý, existuje něco obdobného i ve free verzi?

Powered by Fórum