Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité J. 2.5.28 upgrade na J 3.4.3 problem s prihlásením

23. čvc 2015 13:03 #122745
Dobry deň prajem,
aktualizoval som J 2.5.28 - na J 3.4.3 všetko prebiehalo v poriadku, až na to že na konci procesu aktualizácie Joomly sa nezobrazil výsledok procesu aktualizacie, ale prazdna stranky s touto adresou:

http://localhost/ct/administrator/index.php?option=com_joomlaupdate&task=update.finalise

Do adminu som sa napokon dostal (refresh stranky) kde som si vsimol hore v tom ruzovom oznamovacom poli: PLG_QUICKICON_EXTENSIONUPDATE_UPDATEFOUND_MESSAGE

A vlavo dole - tam kde sa zobrauje ci je joomla a rozsirenia aktuálne mi zobrazovalo toto:
PLG_QUICKICON_JOOMLAUPDATE_UPTODATE
PLG_QUICKICON_EXTENSIONUPDATE_UPTODATE

Cely problem je ze ked som sa odhlasil a vymazal historu v prehliadaci uz sa neviem dostat do adminu. Viete mi niekto poradit čo s tým?

23. čvc 2015 14:40 #122751
Odpověď od Bong
Moderátor

BERTY napsal: ...Do adminu som sa napokon dostal .... Cely problem je ze ked som sa odhlasil a vymazal historu v prehliadaci uz sa neviem dostat do adminu.?

Netuším v čem máte problém. Že máte vymazanou historii a nevíte adresu do administrace? URL administarce je stejné, tedy zadejte: vasestarnky/administrator/

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. čvc 2015 14:45 #122752
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Proces aktualizacie Joomly sa neskoncil hlaskou ze vsetko je OK, ale prazdnou obrazovkou, refresom som sa ani neviem ako dostal do administracie. Ked somsa odhlasil a vymazal historiu v prehliadaci a nacitane stranky v pamati, potom uz som sa nevedel prihlasit. do adminu. Pozadani meno a heslo zostane cista obrazovka.....

23. čvc 2015 14:54 - 23. čvc 2015 14:56 #122753
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček





Pred chvilou som znova aktualizoval s tym ze som povypinal rozsirenia, tento krat sa mi nezobrazila prazdna stranka, ale stranka plny chyb ..
Přílohy:

23. čvc 2015 16:16 #122754
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

zkuste si někde nahodit systém z poslední funkční zálohy co máte. Potom jděte do adminu a vypněte všechny pluginy, které nesouvisí se základní verzí Joomla!. Tojest vypněte vše co je od třetí strany a co jste do systému za ten čas nasadil.

Potom jděte do globálního nastavení a nastavte výpis chyb na maximum. Potom zkuste provést opětovnou migraci. Pokud Vám to místo bílé stránky vypíše nějaké Fatal errorky tak to sem hoďte a uvidí se. Pokud se na to cítit nebudete lze Vám to za předem domluvenou úplatu udělat.

23. čvc 2015 17:38 #122757
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dobry den, tak som urobil s nastavenim vypisu chyb. Po dokonceni ma zase hodilo na prazdnu stranu bez hlasky ze je to OK. Dal som ale znovu nacitanie stranky a vypisalo mi - pozrite si prilohu. Co s tym?
Přílohy:

Powered by Fórum