Přihlásit se

J. 2.5.28 upgrade na J 3.4.3 problem s prihlásením

23. čvc 2015 13:03 #122745 napsal Bartolomej Tkáč
Dobry deň prajem,
aktualizoval som J 2.5.28 - na J 3.4.3 všetko prebiehalo v poriadku, až na to že na konci procesu aktualizácie Joomly sa nezobrazil výsledok procesu aktualizacie, ale prazdna stranky s touto adresou:

http://localhost/ct/administrator/index.php?option=com_joomlaupdate&task=update.finalise

Do adminu som sa napokon dostal (refresh stranky) kde som si vsimol hore v tom ruzovom oznamovacom poli: PLG_QUICKICON_EXTENSIONUPDATE_UPDATEFOUND_MESSAGE

A vlavo dole - tam kde sa zobrauje ci je joomla a rozsirenia aktuálne mi zobrazovalo toto:
PLG_QUICKICON_JOOMLAUPDATE_UPTODATE
PLG_QUICKICON_EXTENSIONUPDATE_UPTODATE

Cely problem je ze ked som sa odhlasil a vymazal historu v prehliadaci uz sa neviem dostat do adminu. Viete mi niekto poradit čo s tým?

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

23. čvc 2015 14:40 #122751 napsal Bong
Odpověď od Bong

BERTY napsal: ...Do adminu som sa napokon dostal .... Cely problem je ze ked som sa odhlasil a vymazal historu v prehliadaci uz sa neviem dostat do adminu.?

Netuším v čem máte problém. Že máte vymazanou historii a nevíte adresu do administrace? URL administarce je stejné, tedy zadejte: vasestarnky/administrator/

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

23. čvc 2015 14:45 #122752 napsal Bartolomej Tkáč
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Proces aktualizacie Joomly sa neskoncil hlaskou ze vsetko je OK, ale prazdnou obrazovkou, refresom som sa ani neviem ako dostal do administracie. Ked somsa odhlasil a vymazal historiu v prehliadaci a nacitane stranky v pamati, potom uz som sa nevedel prihlasit. do adminu. Pozadani meno a heslo zostane cista obrazovka.....

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

23. čvc 2015 14:54 - 23. čvc 2015 14:56 #122753 napsal Bartolomej Tkáč
Odpověď od Bartolomej Tkáč

Pred chvilou som znova aktualizoval s tym ze som povypinal rozsirenia, tento krat sa mi nezobrazila prazdna stranka, ale stranka plny chyb ..
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

23. čvc 2015 16:16 #122754 napsal hrackar
Odpověď od hrackar
Dobrý den,

zkuste si někde nahodit systém z poslední funkční zálohy co máte. Potom jděte do adminu a vypněte všechny pluginy, které nesouvisí se základní verzí Joomla!. Tojest vypněte vše co je od třetí strany a co jste do systému za ten čas nasadil.

Potom jděte do globálního nastavení a nastavte výpis chyb na maximum. Potom zkuste provést opětovnou migraci. Pokud Vám to místo bílé stránky vypíše nějaké Fatal errorky tak to sem hoďte a uvidí se. Pokud se na to cítit nebudete lze Vám to za předem domluvenou úplatu udělat.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

23. čvc 2015 17:38 #122757 napsal Bartolomej Tkáč
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Dobry den, tak som urobil s nastavenim vypisu chyb. Po dokonceni ma zase hodilo na prazdnu stranu bez hlasky ze je to OK. Dal som ale znovu nacitanie stranky a vypisalo mi - pozrite si prilohu. Co s tym?
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum