Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea VirtueMart košík

19. čvc 2015 15:03 #122686
VirtueMart košík od Tomm
Uživatel
Zdravím používám šablonu protostar ( základní ) a jde mi o košík chtěl bych ho dostat do praveho horniho rohu dejme tomu někam do této pozice.Nějak se mi to stále nedaří to tam dostat nemáte někdo nějaký nápad jak by to šlo udělat? Předem děkuji :-)

19. čvc 2015 20:59 #122691
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se kde máte ty které pozice jak se jmenují (povolit v Možnosti správce šablon Náhled pozic modulů a v URL zadat vasestarnky.cz/?tp=1)
Modul košíku si pak v požadované pozici nastavíte a zobrazít. Pokud pozice neexistuje, nebo je její nastavení takové, že se modul nezobrazí, musíte upravit šablonu.

Doporučuji se vykašlat na základní šablonu a budovat stránky se šablonou pro Virtuemart. Vzhled stránky prodává a se základní šablonou moc parády nenaděláte...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. čvc 2015 21:42 #122692
Odpověď od Linelabcz
Admin
Když se použije pár modulů pro Virtuemart zdarma, tak i základní šablona může s Virtuemart vypadat slušně. Třeba zde: forum.virtuemart.net/index.php?topic=130812

20. čvc 2015 14:29 #122699
Odpověď od Tomm
Uživatel
Děkuji košík už jsem vyřešil :-) ale u VM jeste zustanu mam jako hl.page nastavene kategorie ve kterych jsou potom produkty a potreboval bych : kdyz kliknu na Kategorii (1) zobrazi se mi pordukty a sem bych potreboval dostat menu do leve strany s tema kategoriema zkousel jsem to pře "přiřazení nabídky" přes toto to sice funguje jenže menu se zobrazí i na té uvodní stránce a to nechci nevíte jak na to někdo? :-)

Powered by Fórum