Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vertical Menu

16. čvc 2015 06:43 #122644
Vertical Menu od GoldFinger
Uživatel
Ahoj,

vytvořil jsem si v Artisteeru šablonu s horizontálním a vertikálním menu. Obě menu obsahují grafické prvky - podbarvené tlačítka, atd. Když jsem nahrál šablonu na web, tak horizontální menu vypadá přesně podle návrhu šablony, ale vertikální vypadá jako odrážkový seznam bez jakékoliv úpravy. Povedlo se mi hlavičku vertical menu zobrazit v požadované grafické podobě, ale jednotlivé položky menu se stále tváří jako nevzhledný odrážkový systém. Projel jsem fórum a podobný problém jsem nenašel. Můžete mi poradit? Omlouvám se, pokud se to tu historicky už řešilo, ale opravdu jsem to nenašel.

Přílohy:

16. čvc 2015 16:23 #122648
Odpověď od Bong
Moderátor
To ale neni problem Joomly. Toto reste na foru Artisteeru. A pokud chcete presto poradit se vzhledem, musite dat odkaz na stranku s chybou. Jenze jak tak koukam na ten obrazek, asi vam bude v zapeti smazan :-).

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. čvc 2015 17:52 #122651
Odpověď od GoldFinger
Uživatel
Děkuji za vysvětlení, ačkoli jste nenabídl přímo řešení, tak jste ukázal kde je problém. Prošel jsem v Artisteeru nastavení při exportu a v sekci CSS option jsem zjistil předponu prefixu a pak už to jen stačilo vhodně poskládat _art-vmenu. Teď mám krásné vymazlené vertikální menu, které jsem si navrhl :-)

Powered by Fórum