Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart pomoc

14. čvc 2015 09:32 #122624
VirtueMart pomoc od Empty505
Uživatel
Dobrý den měl bych takovou otázku vytvořil jsem si ve virtuemartu 3 kategorie ( každá má svůj obrázek ) do kterých budu postupně přidávat zboží představoval bych si že první bude banner klasicky a potom 3 pilíře těchto kategorií ( to bude hlavní strana ) a nic dalšího když si kliknu dejme tomu na pilíř jedna objeví se mi pak produkty které sem tam přidal.Nicméně nějak tápám jak tyto kategorie vytvořené ve VM dostat na hlavní stranu.Poradí někdo předem děkuji a omlouvám se s VM pracuji poprvé. :-)

14. čvc 2015 10:15 #122626
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, v hlavním menu Joomla si můžete vytvořit odkaz na úvodní stranu komponenty virtuemart : www.linelabox.com/free-joomla-templates/index.php/virtuemart-3
nebo odkaz na seznam kategorií Virtuemart : www.linelabox.com/free-joomla-templates/...rt-3/category-layout

V nastavení virtuemart pak upravíte vzhled těchto stránek.
Poděkovali: Empty505

14. čvc 2015 11:02 #122628
Odpověď od Empty505
Uživatel
Děkuji vám mockrát podařilo se mi to přesně dle mých představ.Nicméně začal jsem přidávat zboží a objevil se jiný problém prosím poradíte co s tím?.Něco už jsem o tom našel ale nezabralo to.Děkuji

viz: obrázek
Přílohy:

14. čvc 2015 15:31 #122634
Odpověď od Empty505
Uživatel
Tak už jsem to vyřešil. :) Pro ty co řeší ten samý problém:
1.) Otevřte si Globální nastavení > Systém
2.)Zkopírujte si adresu ve "Složka záznámů"
3.)Otevřete VirtueMart > Konfigurace > Šablony > Nastavení obrázků a příloh
4.)"Bezpečná cesta" přepsat zkopírovaným textem

Aspoň mně to teď funguje bez problému. :woohoo:

Powered by Fórum