Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Pořadí zobrazení modulů v responzivní šabloně

10. čvc 2015 21:06 #122581
]Dobrý podvečer. Dá se nastavit pořadí zobrazovaných modulů v responzivním zobrazení na mobilu, či tabletu, abych mohl určit, který modul se bude zobrazovat jako první atd, atd? Popřípadě vypnout některé moduly pro zobrazení na mobilu? Někde se to tady řešilo, ale nejde mi to tím.

A ještě jeden dotaz, při responzivním zobrazení se mi místo menu pod sebou zobrazuje ikonka viz příloha. Dá se nastavit, že tam budou přímo hned vidět textové odkazy?
Přílohy:

12. čvc 2015 18:49 #122588
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Tohle jsou spíš otázky na podporu vaší šablony.

12. čvc 2015 20:17 #122592
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý večer, nevěděl jsem, že tohle nikdo neřešil a že tohle vědí jen na podpoře šablony. Omluva že jsem se ptal :-)

13. čvc 2015 13:47 #122618
Odpověď od Cony
Moderátor
Omlouvat se nemusíte a být kousavý, že Vám někdo ihned nedal kompletní návod také ne.
Opravdu je hodně záležitostí šablony. Pořadí modulů by však mělo být určitelné stejně jako u běžných modulů, tzn ve správci modulů v administraci (záleží ale opravdu na tom, jak je šablona udělaná). Skrývat moduly pro mobil nebo desktop by, pokud je šablona založená na Bootstrap mohlo být možné pomocí pole Přípona CSS třidy modulu v editaci modulu. Např. visible-phone s mezerou na začátku by mělo zajistit viditelnost jen na mobilu. Víc je v dokumentaci k Bootstrap .

Jek je responzivní menu udělné ve Vaší šabloně také nikdo netuší, takže pokud se tím nedokážete prokousat sám, je to opravdu dotaz na tvůrce šablony.

13. čvc 2015 22:20 #122622
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý večer, ano, takto mi to stačí, asi má předešlá reakce byla v návaznosti na dlohotrvající hledání řešení na netu, ale omluva za ni.

16. čvc 2015 21:04 - 16. čvc 2015 21:05 #122659
Odpověď od Tibor Csunyocska
Uživatel
Dobrý večer ja by som to vyriešil cez plugin detekcie mobilu . vytvoril by som v šablónach kópiu šablóny, nazval s nazovsablony_mobil a tú by som nastavil ako potrebujem. A v tom plugine nastavail že keď sa detekuje mobil alebo tablet aby zapol túto šablónu :)

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním windows aplikácií a internetových stránok, ale aj servisom počítačov a predajom komponentov. Vznikli sme na základe vášne k programovaniu a potreby uľahčiť každodenné úkony každého z nás. viac na našom webe alebo FB ;)

Powered by Fórum