Facebook plugin

Patricius
06. čec 2015 18:10 #122532
Zdravím vás. Chcem pridať na web facebook plugin(?) ako na obrázku. Poradíte mi ako na to? Asi zle hľadám :(
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
07. čec 2015 00:50 #122533
Na Joomla Extension Directory si najdete plugin, ktery vam vyhovuje, nainstalujete jej jako kterekoli jine rozsireni a povolite jej.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Cony
07. čec 2015 12:00 #122535
Jedná se o tzv. zobrazení Page (v terminologii Facebooku), zrovna jsem to hledal, ale pro Joomlu jsem modul který by toto nové zobrazení podporoval nenašel. Lze ale použít některý z modulů zobrazující tzv. Likebox, který je sice již facebookem nepodporován, ale automaticky by se místo něj mělo zobrazit "page".

Odpověď od Patricius
04. srp 2015 11:48 - 04. srp 2015 11:50 #122898
priamo n a FB Developer sa mi podarilo nájsť tento FB plugin
https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin

Ibaže sa mi občas stáva (chrome, IE) že pri nastavení plaginu na automatickú šírku vytŕča z modulu, po nájazde myškou sa sám oreže, a opravý sa to po refrešnutí stránky. Cez FF to nerobí. Nájazd myškou na pole modulu je označené dole šípkou v krúžku, vtedy dôjde k náprave zobrazenia, no ak myškou odídem, znova pretŕča z modulu.
Přílohy:

Odpověď od Bong
04. srp 2015 15:26 #122901
Chcete poradit se vzhledem dejte odkaz.

Odesláno z mého HUAWEI U8950-1 pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Patricius
04. srp 2015 15:38 - 04. srp 2015 15:38 #122902

Odpověď od Cony
04. srp 2015 15:56 #122904
Máte responsivní design, tzn. se změnou velikosti okna, se Vám mění velikost prostoru pro ten Facebook plugin.
Chyba se Vám tedy projeví, jen když načtete stránku a pak hýbete s velikostí okna.
Jednoduché řešení to bohužel nemá. Facebook plugin má sice nastaveno přizpůsobení šířce, ale to znamená, že v okamžiku kdy se načte si zjistí dostupnou šířku a podle toho se vykreslí. Při dynamické změně dostupné šířky na to již plugin nereaguje (a z principu ani nemůže).

Pokud by jste to chtěl opravdu řešit, nástin řešení je např. zde . V podstatě by jste pomocí Javascriptu musel hlídat změnu velikosti okna a vždy znovu volat funkci pro vytvoření toho Facebook prvku.

Rychlé, jakž takž funkční řešení by mohlo být nastavit obalovacímu prvku zákaz přetékání obsahu, pak by Vám FB plugin nevytékal z toho levého sloupce, ale nebyl by vidět celý na šířku. Tedy někam přidat tento styl:
.fb-page {
    overflow: hidden;
    max-width: 100%;
}
Poděkovali: Patricius