Přihlásit se

Import dat z jiných stránek

05. čvc 2015 20:40 #122523 od Karel
Import dat z jiných stránek vytvořil uživatel Karel
Ahoj, chci se zeptat jestli neznáte nějaký rozšíření/plugin na joomlu pro čerpání dat z jiných stránek. Přesněji potřeboval bych na svých stránkách sportovního klubu zobrazovat tabulku s aktuálním pořadí z oficiálních stránek ligy..

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

05. čvc 2015 22:48 #122526 od Bong
Odpověď od Bong
Pokud ty oficiální stránky možnost přebírání dat umožňují, je to možné. Ale pochybuji a když, tak ne zdarma...
Zkuste se podívat na stránky ligy, zda tam není nějaká informace, nebo kontaktujte jejich správce. Zkuste také, zda neposkytují RSS kanál atp.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

16. čvc 2015 21:22 #122661 od Tibor Csunyocska
Odpověď od Tibor Csunyocska
Poznám 2možnosti. Jedna je ako písal BONG že zdojová stránka Vám poskytne RSS a Vy si nainštalujete čítčku RSS na Váš web. Druhá možnosť je že si vypýtate od admina Export ich dát vo formáte XML a pomocou CSVI naimportujete do Vašich stránok. Hlavný rozdiel je že RSS vlastne načítava zo zdoja a teda smeruje to na stránky odkiaľ dáta získavate a CSVI import importuje ich dáta priamo na Váš web napriklad do člankov. takže sa to "tvári" ako Vaš obsah.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním windows aplikácií a internetových stránok, ale aj servisom počítačov a predajom komponentov. Vznikli sme na základe vášne k programovaniu a potreby uľahčiť každodenné úkony každého z nás. viac na našom webe alebo FB ;)

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum