Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zajímavý problém s články na uvodní stránce

05. čvc 2015 02:18 - 05. čvc 2015 02:19 #122516
Ahoj,
prosím o radu nebo o info co dělám špatně.
Na svém webu mám problém s články na uvodní stránce. Z nějakého nepochopitelného důvodu se mi články otevirají špatně.

Hodím sem konkrétni přiklad.
na stránce albionportal.cz/home je článek TEST 03. Po rozkliknuti by se měl otevřít článek TEST 03 (s aliasem test03) a měl by se otevřít jako nové okno na webu bez modulu které jsou na stránce HOME.

Ale z nějakého mě záhadného důvodu se mi článek otevře pod stránkou HOME s aliasem home/9-clanky/4-test03

Např článek albionportal.cz/jak-zacit-hrat
se mi zobrazuje správně.

Co dělám špatně ?

05. čvc 2015 03:08 #122517
Odpověď od Cony
Moderátor

SlosMister napsal: na stránce albionportal.cz/home je článek TEST 03. Po rozkliknuti by se měl otevřít článek TEST 03 (s aliasem test03) a měl by se otevřít jako nové okno na webu bez modulu které jsou na stránce HOME.

A proč by se měl takto chovat? Co vše jste nastavil nebo změnil?

Adresa home/9-clanky/4-test03 je v ppořádku, jedná se o položku menu home (protože se k článku nenašla vhodnější položka menu, nejspíš neexistuje ani položka menu ukazující na článek, ani položka menu ukazující na kategorii clanky), kategorie číslo 9 - Články a článek č. 4 Test.

Zobrazení modulů řídí aktivní položka menu, což je z důvodu popsaného výše, pořád Home.

Popup do nového okna by Vám v tomto místě musela popdporovat šablona.

05. čvc 2015 09:31 #122518
Odpověď od SlosMister
Uživatel
Jasný mě nejde uplně o poup do nového okna špatně jsme se vyádřil.

Jde mi o to, aby se po rozkliknutí článku otevřel článek BEZ modulu ze stránky HOME.
Tzn. bez slideshow.

To musím článek dát někam do menu ?

05. čvc 2015 10:32 #122519
Odpověď od SlosMister
Uživatel
V demu když kliknu na READ more u článku na hlavní stránce tak se mi otevře tak jak chci ja. Ale na mám webu ne :(

demo.joomla51.com/0093/index.php

05. čvc 2015 10:42 #122520
Odpověď od SlosMister
Uživatel
Testovaci clanek 04 uz mi fuguje jak ma.
Jestli jsem to dobře pochopil přidal jsem si do menu odkaz na kategorii novinky.
A joomla si poté bere odkaz na clanek z te kategorie .

Powered by Fórum