Přihlásit se

Extension - záložky

03. čvc 2015 07:56 #122465 od Michael
Extension - záložky vytvořil uživatel Michael
Ahoj,

existuje nějaké bezplatné rozšíření pro Joomlu 3x, které vytvoří na webu takové ty pěkné záložky s odkazy na sociální sítě, atd.?

Díky za případné tipy.

Ukázka:

Nejlepší hra je Excel!
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

16. čvc 2015 21:32 #122662 od Tibor Csunyocska
Odpověď od Tibor Csunyocska
Áno je ich mnoho napriklad tento Skúsťe pokukať na joomla extensions hľadajte , facebook slider , social media menu , atď.. je ich tam veľa a aj ten ktorý ste Vy dali na opbrázku raz som ho an jednom webe aj použil ale už si nespomeniem ako presne sa volal :)

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním windows aplikácií a internetových stránok, ale aj servisom počítačov a predajom komponentov. Vznikli sme na základe vášne k programovaniu a potreby uľahčiť každodenné úkony každého z nás. viac na našom webe alebo FB ;)

16. čvc 2015 21:46 #122664 od Michael
Odpověď od Michael
Díky, zkusím ještě pohledat, ale zatím se mi nepodařilo najít nic podobného a ještě k tomu zdarma ;)

Nejlepší hra je Excel!

17. čvc 2015 08:29 - 17. čvc 2015 08:30 #122669 od Tibor Csunyocska
Odpověď od Tibor Csunyocska
V mojom texte sú linky na moduly ktoré sú zdarma :) a ten pod nazvom "TENTO" ma aj sidebar a je zdarma :) aj na ľavo aj na pravo viď demo:) tu mas link priamo na ich download page

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne programovaním windows aplikácií a internetových stránok, ale aj servisom počítačov a predajom komponentov. Vznikli sme na základe vášne k programovaniu a potreby uľahčiť každodenné úkony každého z nás. viac na našom webe alebo FB ;)

17. čvc 2015 09:14 #122671 od Michael
Odpověď od Michael
Ty slidery nejsou tak pěkné jako na tom mém screenu, ale otestuju to. Třeba se to dá v nastavení ještě nějak došperkovat ;)
Díky.

Nejlepší hra je Excel!

17. čvc 2015 22:43 #122678 od Michael
Odpověď od Michael
Bohužel toto extension nabízí bezplatně pouze slider pro FB. Pokusím se hledat dál. Zatím díky.

Nejlepší hra je Excel!