Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

URL označené googlem jako malware

02. čvc 2015 10:29 #122453
Odpověď od Cony
Moderátor
Musíte rozlišit dvě věci,
1/ to že adresa /?/cokoliv existuje a zobrazí nějaký obsah - to je naprosto v pořádku, zkuste si t na kterémkoliv jiném webu
2/ to že někde existují odkazy na Vaše stránky v tomto formátu - pokud je to v rámci Vašich stránek, je to samozřejmě špatně, takové odkazy si změňte. Pokud je to někde na externích webech, tak s tím moc nenaděláte. Můžete sice řešit přesměrování, ale to Vám moc k ničemu nebude.
Poděkovali: Jakub

02. čvc 2015 10:39 #122455
Odpověď od Jakub
Uživatel
Děkuji za objasnění. Ale teď mi teda není jasné proč google mi tuto stránku vyhodnotil jako podezřeleou na malware... web je čistý a nevím co mám opravovat. jediné co dělám je že dávám vyřešení problému na webmaster tools aby znova přezkoumali adresu.

02. čvc 2015 10:48 #122456
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak jste psal na začátku, obsah máte nový. Je možné, že stará verze malware obsahovala, a toto oznámení na google je jen ze "setrvačnosti", abych pravdu řekl nemám s tím zatím zkušenosti. Zkuste požádat znovu, nebo přímo po prokliku na to oznámení je odkaz na fórum google, kde se můžete zkusit zeptat...
Poděkovali: Jakub

02. čvc 2015 11:14 #122457
Odpověď od Jakub
Uživatel
Ano tak ten malware byl na původních stránkách. Takže teď stačí počkat. Conny díky, pomohl jsi...

Powered by Fórum