Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Hromadné publikování PDF souborů

12. kvě 2015 09:32 #121772
Dobrý den
Chtěl jsem se zeptat jak hromadně publikovat PDF soubory pro joomlu 3 a výš, našel jsem možnosti s docman a joodoc ale buďťo jen pro jomlu do 2,5 myslím a nebo placené verze. zajímám se logicky o free možnost děkuji.

12. kvě 2015 12:55 #121774
Odpověď od bohapav
Uživatel
Asi jsem to už našel

12. kvě 2015 13:57 #121775
Odpověď od bohapav
Uživatel
je tam pouze problém s nahráváním ZIP souboru, mám mnoho řádově stovky souboru PDF pro výuku, a po jednom to opravdu nechci přidávat tak se ptám jak to zazipovat zkusil jsem pravé tlačítko myši a odeslat do komprimované složky metody zip zkusil jsem i z7 s komprimací zip ale prostě řekne že to nahrál a že to mám refrešnout a reflatnou pro obnovení ale nic se neděje a přes putty jsem zjistil že složka je rovněž prázdná. neví někdo jakou metodu nebo jak zazipovat soubory pro hromadné uploadnutí do Joomly čí joomdocu díky :(

12. kvě 2015 19:42 #121777
Odpověď od Bong
Moderátor
JomDoc neznám, ale použijte nějaké jiné rozšíření. Třeba Phoca Download má hromadné nahrání, jDownloads například i podporuje soubory nahrané přes FTP, kde je rovnou zobrazí ke stažení atd...
extensions.joomla.org/tags/downloads

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum