Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Titulek modulu jako odkaz

06. kvě 2015 22:31 #121737
Titulek modulu jako odkaz od Jan
Začátečník
Zdravím,
potřeboval bych poradit jestli někdo neví o rozšíření, které by umožnilo vložení odkazu do titulku modulu. Název, tedy titulek modulu by pak měl být odkaz na článek. Děkuji

06. kvě 2015 23:00 #121738
Odpověď od Bong
Moderátor
Dle mého v podstatě chcete tak trochu nesmysl. Samozřejmě záleží jak máte vyvedené ostatní moduly na stránkách, atd., atd. Titulek modulu zpravidla popisuje obsah modulu a teprve z tohoto obsahu vedou odkazy. Vaše řešení bude pravděpodobně pro uživatele minimálně matoucí.

Zkuste popsat proč to vlastně chcete. Jestli se vám jedná o zobrazení aktivního titulku článku + třeba část textu jde to udělat jednoduše. Nakonec titulek modulu vůbec nemusíte zobrazovat...

Něco podobného se řešilo zde: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...ml-jako-odkaz#120237

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan

07. kvě 2015 11:48 #121739
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Přesně na toto používám plugin:

www.nonumber.nl/extensions/sourcerer
Poděkovali: Jan

07. kvě 2015 16:04 #121742
Odpověď od Jan
Začátečník
Tomu pluginu zatím moc nerozumím ale zkusím ho prozkoumat.

S možností přidat odkaz do názvu modulu jsem se seznámil v Quickstart balíčku od Gavicka, zde byla možnost v konfiguraci každého modulu nastavit link do titulku modulu. Plugin který to umožňoval se jmenoval Module Title Links (GavickPro).
Bohužel jsem si stáhnul pouze balíček s Joomla 2.5 a nyní bych tohle potřeboval do Joomla 3.
Pokud mám na stránkách například moduly NOVINKY, TISKOVÉ ZPRÁVY... které zobrazují např. tři poslední články z kategorií NOVINKY, TISKOVÉ ZPRÁVY..., hodilo by se mi, aby názvy těchto modulů byly zároveň odkazem na seznam všech článků v těchto kategoriích.

07. kvě 2015 22:27 #121745
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Já ten plugin používám takto:
Přímo do názvu modulu zadám např toto:

{source}a href="http://goo.gl/nuFs5F" target="_blank"Facebook/a{/source}

Mám to tak uděláno na webu našeho vodáckého oddílu:

www.vodacitjunion.cz - názvy modulů, které jsou podtržené, tak jsou odkazy tam kam potřebuji.
Poděkovali: Pavel

Powered by Fórum