Virtuemart - nelze přidat způsob dopravy a platby

Tom
03. kvě 2015 19:52 #121706
Dobrý den, prosím Vás o radu.

Používám Joomla v. 3.4.1, Virtuemart 3.0.6.4 a snažím se celou dobu přijít na to, proč mi nelze přidat nový způsob platby nebo dopravy ve Virtuemart?

Domnívám se, že je vše dobře nastaveno...vzhledem k tomu že se učím, nevylučuji chybu někde v nastavení. Kdo mi věcně poradí, rád mu daruji odměnu (už si opravdu nevím rady).

Mockrát Vám děkuji.
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od zpetr
03. kvě 2015 20:23 #121707
Ta žlutá barva menu mi tam moc nesedí, ale jen si tipnu v druhé záložce dopravy (konfigurace) máte nastavený stát a rozsah psč od 00000 - 999999 ? případně u platby měnu prodejce.
jinak už je novější veze VM 3.0.8 tak pokud začínáte risnul bych aktualizaci, ale obou jak VM tak i AIO. V nějaké starší verzi byla chyba v js. (nešlo přidávat zboží), tak jestli vás netrápí třeba i tohle.

Odpověď od Tom
03. kvě 2015 20:29 #121709
Dobrý večer, přidávat zboží jde. Ten rozsah psč někde lze ovlivnit? Aktualizace se docela bojím.

Odpověď od Tom
03. kvě 2015 21:49 #121712
Zkusil jsem provést aktualizaci ale bohužel to nijak nepomohlo. Můžete mi prosím někdo poradit? Snažil jsem se něco odhledat tady v diskuzích, ale pátrání je zatím marné...děkuji

Odpověď od zpetr
03. kvě 2015 22:02 #121713
psč si tam zadáte sám. Ta doprava jde uložit, vidíte jí v administraci a jen se nezobrazuje v košíku ? Nebo vůbec nereaguje při kliknutí na uložit?

Odpověď od Tom
03. kvě 2015 22:12 #121714
psč mám zadáno, ano vůbec to nereaguje na uložení. Mám dojem zda není problém s pluginy?

Odpověď od zpetr
03. kvě 2015 22:17 #121715
Prubnul bych zazalohovat celej web a znovu instalovat VM + AIO řešilo se to tady www.virtuemart.cz/forum/instalace-a-upgr...ozne-ulozit-produkt/
a celej ten VM je jak pytel blech.

Odpověď od Tom
03. kvě 2015 22:24 #121716
Takže doporučujete raději používat starší verze?

Odpověď od zpetr
03. kvě 2015 22:39 #121717
to je otázka ;o) přijde mi to celý napalici, protože když bych chtěl mít odladěný shop tam bych měl být někde kolem verze 2.5 a joomla poslední 2,5x.
Tím máte sice funkční shop, ale nepodporovanou joomlu.
Takže mi nezbývá než po každé atualizaci zkoušet mimo ostrý web co přestane fungovat.

Odpověď od Tom
03. kvě 2015 22:50 #121718
Vyzkouším virtuemart 3.0.6.2 a uvidíme...nicméně jsem pro jistotu odklonil Virutemart od ostré verze webu tak, aby mě to později nemrzelo :)