komponetna/modul pro rozbalení článků kategorie

helmut sicher
28. dub 2015 11:37 #121656
k -Zdravím Vás,

většinou se snažím vycházet ze základu joomly, ale mám požadavek klienta /ze kterého nechce ustoupit/ a tak jsem se rozhodl položit dotaz Vám odborníkům.

Potřebuji na hlavní stránce/nejlépe i na ostatních/ - nějakou komponentu /modul/ který by ukázal nadpis článků v dané kategorii a po přejetí /nebo kliknutí/ se daný článek rozbalil a pak zase zabalil.

Existuje něco takového pokud ano budu rád za doporučení. Pokud ne a je někdo schopný něco takového vytvořit. Budu rád za odkaz na něj. Nebo jestli existuje jiná cesta, která by se tomu alespoň z části blížila budu také rád.

Híky
S.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
28. dub 2015 14:13 #121665
Pokud jsem to pochopil tak pro zobrazení by Vám měl stačit např. základní modul články z kategorie, jen si jej musíte v šabloně poupravit o tu "rozbalovací funkci". Pokud se na to necítíte, zkuste pohledat hotové řešení .
Poděkovali: helmut sicher

Odpověď od zpetr
29. dub 2015 16:38 #121676
Používám toto extensions.vinagecko.com/?extension=accordion_content
a zatím spokojenost. Jediné co je maličko problém při sledování návštěvnosti není moc dobře měřitelné, který článek čtete. Ale to je věc s kterou se asi dá přežít.
Poděkovali: helmut sicher

Odpověď od
29. dub 2015 22:48 #121682
Díky "Cony" pro odkaz ;)

Odpověď od helmut sicher
04. kvě 2015 12:37 #121723
Skvělé to je to co jsem si představoval.

Nicméně:

Potřeboval bych od Vás ještě jednu radu:
Cílem je aby to co bylo v článku nad čarou bylo vidět v náhodném článku - třeba obrázek (to je bez problémů), ale pokud si uživatel článek v komponentě rozbalí tak už není žádoucí, aby v článku byl opět obrázek co je nad čarou.

Můžete mi poradit - popřípadě nabídnout úpravu této komponenty? Nejsem programátor /nicméně když mám návod/ dokážu si pohrát.

Díky všem za trpělivost.

Odpověď od zpetr
04. kvě 2015 18:17 #121727
Nevím jestli rozumím dobře, ale pokud budete "jen" rozbalovat moc toho udělat asi nepůjde.
Co prubnout zobrazovat uvodník (to by byl ten obsah na čarou), v modulu povolit číst dál, a potom by se to otevřelo jako článek bez uvodníku.