Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

komponetna/modul pro rozbalení článků kategorie

28. dub 2015 11:37 #121656
komponetna/modul pro rozbalení článků kategorie od helmut sicher
Začátečník
k -Zdravím Vás,

většinou se snažím vycházet ze základu joomly, ale mám požadavek klienta /ze kterého nechce ustoupit/ a tak jsem se rozhodl položit dotaz Vám odborníkům.

Potřebuji na hlavní stránce/nejlépe i na ostatních/ - nějakou komponentu /modul/ který by ukázal nadpis článků v dané kategorii a po přejetí /nebo kliknutí/ se daný článek rozbalil a pak zase zabalil.

Existuje něco takového pokud ano budu rád za doporučení. Pokud ne a je někdo schopný něco takového vytvořit. Budu rád za odkaz na něj. Nebo jestli existuje jiná cesta, která by se tomu alespoň z části blížila budu také rád.

Híky
S.

28. dub 2015 14:13 #121665
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud jsem to pochopil tak pro zobrazení by Vám měl stačit např. základní modul články z kategorie, jen si jej musíte v šabloně poupravit o tu "rozbalovací funkci". Pokud se na to necítíte, zkuste pohledat hotové řešení .
Poděkovali: helmut sicher

29. dub 2015 16:38 #121676
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Používám toto extensions.vinagecko.com/?extension=accordion_content
a zatím spokojenost. Jediné co je maličko problém při sledování návštěvnosti není moc dobře měřitelné, který článek čtete. Ale to je věc s kterou se asi dá přežít.
Poděkovali: helmut sicher

29. dub 2015 22:48 #121682
Odpověď od kiter44
Návštěvník
Díky "Cony" pro odkaz ;)

04. kvě 2015 12:37 #121723
Odpověď od helmut sicher
Začátečník
Skvělé to je to co jsem si představoval.

Nicméně:

Potřeboval bych od Vás ještě jednu radu:
Cílem je aby to co bylo v článku nad čarou bylo vidět v náhodném článku - třeba obrázek (to je bez problémů), ale pokud si uživatel článek v komponentě rozbalí tak už není žádoucí, aby v článku byl opět obrázek co je nad čarou.

Můžete mi poradit - popřípadě nabídnout úpravu této komponenty? Nejsem programátor /nicméně když mám návod/ dokážu si pohrát.

Díky všem za trpělivost.

04. kvě 2015 18:17 #121727
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Nevím jestli rozumím dobře, ale pokud budete "jen" rozbalovat moc toho udělat asi nepůjde.
Co prubnout zobrazovat uvodník (to by byl ten obsah na čarou), v modulu povolit číst dál, a potom by se to otevřelo jako článek bez uvodníku.

Powered by Fórum