Pomoc s migrací z Joomla 1.5 / 2.5 na Joomla 3

Petr Hruška
26. dub 2015 13:34 - 26. dub 2015 13:34 #121631
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda by někdo z odborníků na Joomlu byl ochotný nám pomoci s migrací našich dvou webů na nejnovější použitelnou verzi Joomly. Starý web farnosti ( www.farnostcheb.cz ) nám jede ještě stál na 1.5ce.

Již jsme před časem měli i rozjednanou migraci, ale pak jsme se toho zalekli z důvodu rozsahu a pracnosti. Když ale teď skončila podpora i pro druhý náš doplňkový web věnovaný jednomu benefičnímu běhu ( www.marathon.farnostcheb.cz ), který nám běží na 2.5 a navíc Google začíná preferovat mobilnímu provozu přizpůsobené weby, rádi bychom již oba tyto weby převedli na nejnovější použitelnou verzi Joomly, i za cenu jejich případných nutných zjednodušení či redesignu. Sami to ovšem nezvládneme.

Proto bych se rád zeptal, zda by nám s tím někdo z odborníků na Joomla nepomohl, případně tuto migraci pro nás přímo neprovedl. A pokud ano, pak bych potřeboval vědět, kolik času by to vyžadovalo, jaký by byl způsob spolupráce na celé akci a kolik by takováto akce stála. Děkuji za případné nabídky.
Petr Hruška, farář Řk farnosti Cheb

Usnuli jsme na vavřínech... www.farnostcheb.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.