Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart 3.0.6.4 - chybějící moduly

23. dub 2015 19:54 #121592
Dobrý den, nejprve bych si dovolila pochválit všechny ty, kteří mají trpělivost s lidmi, jako jsem já. Všechny témata a diskuze jsou velmi přínosné a i takovým laikům jako jsem já nesmírně pomáhají.

Přejdu k problému, který bych ráda dnes vyřešila :) . Mám VirtueMart 3.0.6.4 , Joomlu 3.4.1 . Chybí mi moduly nákupní košík, oblíbené produkty a pod. Nevíte prosím, kde se dá tento doplněk stáhnout? Budu ráda, když se mi s daty které již ve VirtueMart mám nic nestane.

Mockrát Všem děkuji za ochotnou odpověď.

T.

23. dub 2015 22:09 - 23. dub 2015 22:10 #121596
Odpověď od Linelabcz
Admin
Stáhněte si instalační balíček s poslední stabilní verzí virtuemart (NE RC verze) dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/files com_virtuemart.3.x.x_extract_first.zip, ten rozbalte > nainstalujte virtuemart komponentu > nainstalujte com_virtuemart.3.x.x_ext_aio.zip, balíček, který obsahuje všechny základní moduly a pluginy virtuemart. Hotovo.

Powered by Fórum