Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Panorama

17. dub 2015 18:37 #121482
Phoca Panorama od romanh2
Uživatel
Ahoj Honzo, chcel by som ťa poprosíť o radu, hladal som aj na fórach, ale nedoprátral som sa k výsledku. Na našich aj rybárskych akciách sa chystám fotiť panoramatiské prehliadky 360x180, ukážka je tu odkaz na pano
Uvedená ukážka je Joomla 2.5.28 a na vloženie .swf je použitý plugin BIGSHOT Flash, kde je možnosť zapnúť Allow Full Screen.

Plánujem na panoramatické prehliadky urobiť web, na Joomla 3 a jediné čo je použiteľné je tvoja Phoca Panorama, všetko funguje ok, len neviem prísť na spôsob, ako vložiť možnosť zapnúť Fullscreen prípadne kde vložiť <param name="allowFullScreen" value="true" />
Na test stránke je základná šablona Joomla 3 protostar - Default
prípadne dalšie nastavenie flash prehliadača. Ďakujem

19. dub 2015 01:09 #121499
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, no nevím, jestli ti poradím, fullscreen by měl být rovnou udělán v programu pro panorama, např. zde:

www.3dprohlidky.eu/reference/item/1-bandi-vamos-ostrava

Je to dělaný v krpanu, já bohužel krpano neznám, ale tuším, že to tlačítko fullscreen přímo dělá krpano :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. dub 2015 18:11 - 19. dub 2015 18:13 #121503
Odpověď od romanh2
Uživatel
Ahoj, ďakujem za odpoveď, uvedené tlačítko na fullscrenn už vložené do .swf , tam mám a funguje vid. ukážka pano na joomla 2.5.8
Mal som na mysli vloženie kódu do Phoca Panorama vid. obr. pano03 ktorý obsahuje nastavenia flash prehliadača vid. obr. pano02





Přílohy:

19. dub 2015 18:42 #121504
Odpověď od romanh2
Uživatel
Phoca Panorama je pravdepodobne robená priamo na Krpano a iné pano .SWF fungovať ako tvoja ukážka asi fungovať nebudú. :(

19. dub 2015 21:39 #121516
Odpověď od H13
Admin
Ano, já jsem testoval pouze krpano a Google street view a vím, že někdo v Phoca fóru psal, že fungovala i s xml a flashem (nebo html5), kterej byl vyexportovanej jiným softwarem než je krpano, ale už nevím to jméno.

Každopádně je potřeba zkontrolovat obsah xml, jestli sedí, pokud ne, pak to asi nepojede :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

22. úno 2016 02:21 #125979
Odpověď od Zdeněk Nutz
Uživatel
Ahoj
Existuje i jiný program pro Phoca Panorama než Krpano, které se mi nelíbí.
Zkoušel jsem Microsoft Imagine, ale nefunguje mě to.
Můžete mě poradit?
děkuji

Powered by Fórum