Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Počítadlo přístupů

13. dub 2015 20:09 #121328
Počítadlo přístupů od Jess
Začátečník
Ahoj Joomláci,
poradíte mi nějaké dobré počítadlo přístupů, které by zaznamenávalo vstup na stránky a jestli to jde nainstalovat na konkrétní produkt, abych viděla jak je často navštěvován?

Děkuji :)

13. dub 2015 20:15 #121329
Odpověď od H13
Admin
Já bych použil všeobecně na stránky Google Analytics kód a tím pádem dostaneš statistiku, kterou ani neočekáváš. V těch nesofistikovanějších nastaveních se můžeš dozvědět, kdo přišel na stránky, jak dlouho tam byl, jestli si prohlídl produkt a jestli ho nakonec koupil (nastavení cílové stránky), nebo jestli opustil stránku před nákupem. Odkud přišel, přes jakou tvou stránku se dostal až k nákupu, atd. atd.. Těch možností je opravdu hodně.

Pokud by jsi to dělala interně, pak záleží na rozšíření eshopu, jestli má nějakou statistiku zobrazení produktu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Jess

14. dub 2015 11:12 #121342
Odpověď od Jess
Začátečník
i jsem si myslela že by to šlo vyřešit jedině přes google analytics. Nemám eshop jen pouze webové stránky. Mohla bych Vás požádat nenapíšete mi přesný postup jak tam kód naimplementovat? Ale i přesto bych potřebovala umístit počítadlo takový to kde by bylo vidět kolik lidí navštívilo stránku, je nějaké ve verzi free?

14. dub 2015 11:55 #121346
Odpověď od Cony
Moderátor

Jess Langestraat napsal: i jsem si myslela že by to šlo vyřešit jedině přes google analytics


Ne jedině, ale asi nejjednodušeji. Základní implementaci uděláte tak, že se na Google Analytics zaregistrujete, vytvoříte tam profil a pak si stáhnete nějaký plugin do kterého jen zadáte kód Vašeho profilu.

Jess Langestraat napsal: Ale i přesto bych potřebovala umístit počítadlo takový to kde by bylo vidět kolik lidí navštívilo stránku, je nějaké ve verzi free?


A k čemu to potřebujete? Pro Vás ta informace bude vidět v Google Analytics, a návštěvníky myslím toto moc nezajímá :)

Powered by Fórum