Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nevyznám se v šabloně

09. dub 2015 09:32 #121274
Nevyznám se v šabloně od Karel
Začátečník
Při svých experimentech jsem nalezl šablonu Bamboo, která se mi docela líbí. V náhledu na šablonu je vidět logo. V souborech jsem toto logo nalezl. Když šablonu spustím na svém webu ( dvorak.investtel.cz/index.php/cs/ ), logo nikde není. Pokoušel jsem se najít místo, kam se logo vkládá, ale nedaří se. V nastavení šablony to není (aspoň mám ten pocit, ale nastavení je v cizí řeči :( ). Procházel jsem soubory šablony, ale marně.
Našel by se někdo, kdo by mi v tomto pomohl?

09. dub 2015 20:02 #121290
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Může to být tím, že zmíněná šablona je pro verzi 2.5 a vy máte instalovanou verzi 3.x
Zkoušel jste třeba na lokále quickstart této šablony ? pokud ne prubnul bych to. Tyhle balíčky jsou dobré, když potřebujete najít jak to tam vlastně autor myslel a nastavil.
Ale bojím se ža asi budete hledat dál něco pro vaši verzi.

10. dub 2015 07:56 #121295
Odpověď od Karel
Začátečník
Quickstart jsem zkusil, ale nepodařilo se mi dostat se přes instalaci jazyka. Pořád točilo a točilo...

10. dub 2015 12:10 #121296
Odpověď od Karel
Začátečník
V diskusi k šabloně ( www.mightyjoomla.com/free-joomla-templat...free-joomla-template ) jsem našel tuto poznámku:
---
I tested with the latest version of Joomla 3.3.6 in my local PC and it looks fine. However before making any changes to site take complete backup.

The bamboo template is powered using WARP 6 Framework from Yootheme.com. When you navigate to Bamboo template manager you will see a following notice
"New version available! Download Warp Theme Framework 6.4.4"

So you need to upgrade the WARP Framework to its latest version (it's free) to access all template parameters.
---
Není mi úplně jasné, co bych měl dělat - instalovat rozšíření, abych nějakým způsobem nezkomplikoval další práci.

10. dub 2015 19:26 #121305
Odpověď od Bong
Moderátor
Nainstalujte poslední verzi WARP 6 Framework yootheme.com/themes/warp-framework
To by mělo být běžné, že budete používat pouze aktuální produkty... framework stáhnete a instalujete jako kterékoli jiné rozšíření...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. dub 2015 12:28 #121318
Odpověď od Karel
Začátečník
Děkuji za námahu, kterou se mnou máš. Přesto mi stále něco uniká. Na uvedené adrese je odkaz na šablony. Mám to chápat tak, že šablona, kterou stáhnu, nainstaluje nějaký doplněk, který využijí i jiné šablony?

Powered by Fórum