Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zapnutím Jquery se zneaktivní Slideshow v header

08. dub 2015 14:46 #121265
Dobrý den,
prosím o pomoc, vytvářím formulář a u inputboxu potřebuji, aby se zobrazil kalendář pro výběr data. Součástí řešení, které jsem našel na internetu je potřeba vložit do index.php odkaz na /jquery-1.9.1.min.js, pokud ale vložím tak se mi zneaktivní slideshow v header. Šablona, kterou používám je demo.energizethemes.com/demo42/ .
Zkoušel jsem jQuery.noConflict(); , instalaci pluginu JqueryEasy, ale nic nepomohlo..

Nevíte prosím co se stím dá dělat, popřípadě neznáte nějaké jiné řešení pro zobrazení kalendáře u inputboxu?

Díky moc.

08. dub 2015 18:22 #121267
Odpověď od Bong
Moderátor
Použijte nějakou komponentu pro formuláře. třeba BreezingForms tohle umí. Vše spravujete v administraci (vytváření a editaci formulářů, přístup k datům z formulářů,...), nic dalšího cpát do Joomly a šablony nemusíte.

extensions.joomla.org/tags/forms

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. dub 2015 12:31 #121276
Odpověď od Ondřej Navrátil
Uživatel
Díky za odpověd. Pro formuláře používám Form Maker, ale potřeboval jsem, aby datum zadané do input boxu se propsalo do data v rezrvačním formuláři.
Našel jsem tohle řešení, pro inputbox s využitím kalendáře Joomla a funguje to:
<?php
echo JHTML::calendar(date("Y-m-d"),'od', 'date', '%Y-%m-%d',array('size'=>'8','maxlength'=>'10','claa'=>' validate[\'required\']',));
?>

Díky

Powered by Fórum