Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odkaz na stránku, která není v menu

08. dub 2015 00:31 - 08. dub 2015 07:57 #121251
Odkaz na stránku, která není v menu od tonboss
Pokročilý uživatel
Zdravím!

potřebuji pomoc se zobrazením článku, který nemám v menu.
Příklad
mám stránku: domena.cz/kategorie/podkategorie/ - a zde mám odkaz na článek, který není nikde v menu.
Aby to fungovalo, napadlo mě udělal nové menu, kterému není přiřazena žádná pozice, tudíž funguje skrytě.
Problém je ovšem v tom, že potřebuji, aby url článku byla domena.cz/kategorie/podkategorie/clanek.
Zatím se mi pouze povedlo, aby bylo url takto: domena.cz/podkategorie/clanek. Jelikož mi druhé (skryté) menu nepovolí stejný název kategorie - neboli stejný alias kategorie.
Nevíte, jak toto vyřešit?
Děkuji za rady.

08. dub 2015 01:00 #121252
Odpověď od Cony
Moderátor
A co přidat ten odkaz do toho původního menu, tj jako podpoložku Kategorie / Podkategorie a v modulu si nastavit konečnou úroveň pro zobrazení na 2?
Poděkovali: tonboss

08. dub 2015 02:14 #121253
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Jojo. To je ono :) Díky

10. dub 2015 13:41 #121297
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Tak ještě se vyskytl jeden problém, tato varianta mi vyřešila problém, co se týče webového zobrazení, když ale jsem na telefonu a šablona si menu automaticky změní na mobilní zobrazení menu, tak se zobrazují všechny úrovně. Co s tím?

10. dub 2015 15:11 #121299
Odpověď od Cony
Moderátor
Záleží na tom, jak je to v té šabloně udělané. Obvykle bývá ještě druhý modul pro menu, právě pro mobilní zobrazení - musíte nastavení změnit i tam...

15. dub 2015 06:20 #121362
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Ahoj,

já tuto situaci vyřešil tak, že jsem si udělal novou nabídku menu a vytvořil položku na daný článek. Celému menu se pak nepřiřadí žádný zobrazovací modul a odkaz na článek je aktivní.

Powered by Fórum