Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nemožnost ukládání

06. dub 2015 09:30 #121226
Nemožnost ukládání od Karel
Začátečník
Na vlastním počítači si zkouším vytvořit nový web. Vše fungovalo víceméně k mé spokojenosti. Leč, zaexperimentoval jsem. Do složky web jsem překopíroval všechny soubory a složky jiného webu. Původní složky a soubory jsem zálohoval. Objevila se chyba "dokončení instalace" a tak jsem nové soubory smazal a vrátil původní. Web funguje, ale je nemožné cokoliv uložit - novou nabídku, změnu modulu ad.
Ta možnost ukládání je součástí nějakého nastavení, nebo mám začít s novou instalací?

06. dub 2015 10:37 #121227
Odpověď od Bong
Moderátor
Na local by se tohle nemelo vyskytnout. Jakym zpusobem jste to zalohoval a znovu obnovil? Jen pomoci souboroveho manageru, nebo treba Akeeba Backup?

Zaloha pouhych souboru a slozek neni zaloha, vzdy k tomu patri i databaze.

Zkuste jeste vycistit cache prohlizece, pripadne Joomly. Take je moznost prepsat vsechny soubory a slozky (krome slozky installation) instalacnim balickem Joomly a tim soubory opravit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. dub 2015 16:42 #121229
Odpověď od Karel
Začátečník
Zkusím můj předchozí dotaz zpřesnit a doplnit.
Našel jsem šablonu bamboo a při mimo vlastní šablonu jsem si stáhl i balíček Bamboo_Quick_Start_Package. Do složky, ve které jsem měl původní web jsem obsah tohoto balíčku nakopíroval. Původní soubory a složky jsem přesunul do jiného umístění. Když jsem web spustil, objevil se pokus o instalaci, leč s chybami. Bamboo_Quick_Start_Package jsem tedy smazal a nahrál původní soubory. Od té doby byla chyba v ukládání. Zajímavé bylo, že se nedařila ani instalace joomly do nové složky.

Po předchozí radě jsem vymazal historii prohlížeče a zatím se zdá, že vše funguje normálně.

Jak se maže cache joomly?

06. dub 2015 18:43 #121230
Odpověď od Bong
Moderátor
Buď v administraci Joomly: Systém - Promazat mezipaměť nebo Promazat prošlou mezipaměť.
Případně smazáním obsahu složky CACHE (kromě index.html) v kořenové složce Joomly.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Karel

08. kvě 2015 17:49 - 08. kvě 2015 17:49 #121748
Odpověď od Coudy
Uživatel
Mám podobný problém.
Nainstaloval jsem kompletní balík joomla 3.1.7 společně s šablonou. aktualizoval jsem na posledni verzi 3.4.1 a nejde uložit globalní nastaveni!!! jde jenom tlačítko zrušit.
promazal jsem cash joomly i na hostingu a stále to dělá. Poradíte?

08. kvě 2015 20:25 #121749
Odpověď od Bong
Moderátor
Kde hostujete? Mate problem s vlastnictvim souboru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum