Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úvodní stránka - Hlavní články a úvodníky

04. dub 2015 13:46 #121220
Zdravím, mám problém se zobrazením úvodní stránky. nejdříve jsem myslel, že to bude chyba někde v nastavení (i když mi připadalo jako dobré)...mám nastaveno úvodní stránka typ položky hlavní články, vybrané všechny kategorie a nastaveno 1 hlavní a 4 úvodníky, 2 sloupce pro zobrazení. Požadavek je aby se mi zobrazovalo napr. 5 článku (4 ve sloupcích 2x2) a jeden jako hlavní přes celou šíři.....samozřejmě články zkrácené resp úvodníky. Výsledek je že se mi zobrazí 3 články (pokud mám všechny články označené jako hlavní) a nebo pouze jeden článek pokud označím jako hlavní jeden, ale 2 sloupce se mi prostě už nezobrazí. Napadlo mě pak ještě přepnout na základní šablonu a tam to vypadá OK, takže problém bude v šabloně kterou mám udělanou v ARTISTEERu. Nevíte někdo kde by mohl být zakopaný pes. Díky moc za jakýkoliv komentář.
stranky www.zaspolecnybranov.cz

Powered by Fórum