Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Pomoc s přesunem celého webu na jiný hosting

03. dub 2015 19:27 #121216
Dobrý den,
nenašla by se zde na foru nějaká "dobrá duše", která by mi pomohla přesunout kompletně celý web ne jiný hosting? Vůbec nemám tušení jak na to. Předem děkuji za pomoc. Jirka

03. dub 2015 21:46 #121217
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste to sám. Stačí hledat slova AKEEBA a KICKSTART: www.joomlaportal.cz/forum/search?query=a...kstart&childforums=1
nebo upřesněte, zda se jedná o charitu či na to máte nějaké prostředky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. dub 2015 08:10 #121223
Odpověď od jirkakdyne
Uživatel
Děkuji za odpověď. Domníval jsem se, že se jedná o forum, ale asi špatně. Požádal jsem, zda by se nenašel někdo, kdo by mi pomohl. Dotyčný se mohl zcela demokraticky rozhodnout, zda ano, či ne. Mohl zároveň sdělit co jako odplatu požaduje...Nenašel se, nevadí. Zkusím to na zahraničních forech. PS: kdybych to chtěl řešit jinak, tak bych rovnou oslovil jednu z tisíců firem, které se podobnými věcmi živí... Forum většinou fungují jinak /alespoň ty, na kterých jsem registován/. Bohužel tohle forum jím rozhodně není. Ruším účet.

05. dub 2015 11:28 #121224
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

pokud jsou vaše stránky nekomerční pošlete mi do PM Váš e-mail a můžeme se na to podívat. Pokud je web, který chcete přenést komerční je více než rozumné nabídnout nějakou finanční odměnu neboť sám z webu zamýšlíte mít zisk.

Komunita, fórum a diskuze je o pomoci, sdílení znalostí a myšlenek to máte pravdu, ale také existují určité hranice kdy to je v pořádku a kdy to je už kapánek vyčuranost.

Jak říkám, máte-li nekomerční web rád Vám pomohu a klidně zadarmo. Ruce mi to neláme.

05. dub 2015 23:00 #121225
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No a já jen doplním, že slušný hosting, Vám s přesunem webu také většinou pomůže. Alespoň u nás je to standart:-)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum