Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VirtueMart produkty

27. bře 2015 16:54 #121164
VirtueMart produkty od Monika
Uživatel
Dobrý den,
z ničeho nic mi ve VirtueMartu přestalo fungovat tlačítko uložení u produktů. Nelze vytvořit nový produkt ani uložit změny u stávajícího vytvořeného produktu. Vše ostatní funguje.

Někdo ochotný mi poradit? :)

28. bře 2015 20:29 #121172
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Každý stav má svou příčinu neumím si představit stav vzniklý z ničeho nic.
Nepíšete co jste dělal před tím, jakou máte verzi atd.
Zkontrolujte jestli máte k podobné operaci vůbec oprávnění. Může se stát, že např. manager nemůže zakládat a konfigurovat kategorie....

01. dub 2015 13:43 #121203
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Tak to samé je i u mě. Nainstaloval jsem upgrade z verze 3.0.2 na 3.0.6.2 . . . projevuje se to jen při úpravě produktů a nejde ani uložit, ani stornovat, ani obnovit stránku.

firebug hlásí: Uncaught Error: Syntax error, unrecognized expression: #mprices[product_price_publish_up][]-lbl
na řádku pro menuvm.js?vmver=8771:31
kde je toto: console.log(jQuery.cookie('vmmenu'));

a potom druhý řádek: jquery.min.js:2
zde je na tom řádku:
tady je ten řádek spojený, takže tma může být cokoli.

01. dub 2015 23:45 #121207
Odpověď od raki
Návštěvník
Ahoj lidi, nainstaloval jsem si nejnovější stble verzi joomla 3 a virtuemart vše OK, ale jen u produktu nejde přidat novy respektive dám nový objevý se formulár zadám všechny údaje a stisknu tlačítko uložit případně uložit a zavřít a ani jedno vůbec nereaguje. Když kliknu napřiklad na storno ihned prohlížeč začne reagovat...

Nevím co s tím zkusil jsem i jiný prohlížeč a nepomohlo...

02. dub 2015 16:01 #121209
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Evidentně nějaká chyba (bug) v JS.
Pokud si aktualizujete na nejnovější verzi 3.0.6.4 , tak tam je chyba opravena a vše funguje.

P.S. Nespěchejte s aktualizacemi hned jak vyjdou, vyhnete se potížím.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

12. dub 2015 00:00 #121312
Odpověď od Lukáš Jadlovský
Začátečník
Měl jsem stejný problém, jen jsem neaktualizoval, ale instaloval nový web s novou instalací VM. Doteď je na webu ke stažení 3062 a jen díky Vašemu odkazu jsem to uchodil. Díky :)

Powered by Fórum