Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna barvy tlačítka v loginu

24. bře 2015 10:34 #121073
Změna barvy tlačítka v loginu od Radek Malík
Nováček
Zdravím, chtěl bych požádat o pomoc se změnou barvy tlačítka u loginu. Použil jsem modul login, který je součástí přímo joomly, ale potřeboval bych základní modrou barvu změnit na červenou. Nicméně ať hledám jak hledám, nemohu najít, kde danou změnu provést, případně, kde nalézt obrázek, který bych pozměnil. Předem děkuji za vaši pomoc.

24. bře 2015 10:56 #121074
Odpověď od Bong
Moderátor
Soucasti byt muze, ale vy chcete poradit se vzhledem a o tom rozhoduje pouzita sablona.

Dejte odkaz na stranky, nebo pouzijte nastroje pro webmastery a vyvojare primo v prohlizeci. Ci vyuzijte nejake rozsireni pro ne....

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. bře 2015 14:43 #121078
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Díky, tak barvu se mi podařilo změnit podle potřeby, našel jsem to nakonec v template.php, nicméně ještě bych potřeboval změnit umístění. V současné době je tlačítko vlevo a já bych jej chtěl do středu - adresa www.copytechnik.eu . Předem díky za pomoc.

24. bře 2015 14:48 #121080
Odpověď od Cony
Moderátor
Používáte Bootstrap, použijte tedy jeho třídy pull-right, nebo text-right - viz dokumentace Bootstrap .

25. bře 2015 08:56 #121089
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Bohužel ani po prostudování tohoto postupu se mi nepodařilo žádným způsobem pohnout tlačítkem v jakémkoliv směru. Opravdu bych uvítal nějakou pomoc, jak s tím hnout. Ještě jednou děkuji za vaši trpělivost.

25. bře 2015 09:24 #121090
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Hmmm... tak už se mi to podařilo. Stačilo si stáhnout PSPad a lépe se podívat na kód. Použil jsem zarovnání margin-left, margin-right s 25% zarovnáním na obě strany a už to jede. Díky za nakopnutí.

Powered by Fórum