Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Rozšíření pro fotogalerii

18. bře 2015 21:23 #120992
Rozšíření pro fotogalerii od Ondra
Začátečník
Dobrý večer,
hledám nějaké rozšíření joomly podobné tomuto . Jedná se o Komponentu Ozio Gallery, která umožňuje zveřejnit na svých stránkách alba publikovaná na google plus. Administrátor nastaví pouze id uživatele google plus a po té vybere alba, která chce mít zveřejněná na svých stránkách bez jakéhokoli nahrávání fotografií na server. Jde mi o to, aby zveřejňování alb mohl nastavovat i jiný registrovaný uživatel mimo administrátorskou stránku, pouze po přihlášení na svých stránkách přes login form například jak je tomu při úpravě nebo tvorbě nových článků. Druhá možnost by byla, že by administrátor nastavil zveřejnění všech alb uživatele na google plus po zadání jeho id, a po vytvoření nového alba nebo přidání fotografií do již vytvořených alb na google plus by se projevilo i na stránkách. Snad jsem problém popsal srozumitelně. Ani jedno bohužel v Ozio Gallery není možné, nebo jsem na to možná nepřišel jak :/
Prosím o radu nebo typ...
Předem děkuji všem za pomoc

Powered by Fórum