Přihlásit se

HELP !!!

16. bře 2015 07:27 #120928 od Stanislav
HELP !!! vytvořil uživatel Stanislav
Ahoj všem a prosím o pomoc. Dneska ráno jsem provedl aktualizaci Joomly na verzi 3.4.0 a nějak se mi rozhodilo hlavní nastavení. Hlavní úvodní fotky se zmenšily a celkově to nesedí. Prosím o pomoc. Odkaz na moje webovky je zde: www.vssp-from-beskyd.cz . Děkuji za pomoc.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

16. bře 2015 12:00 #120932 od Cony
Odpověď od Cony
"Hlavní úvodní fotky" - ty měly být předpokládám zobrazeny přes celou šířku stránek, podívejte se do nastavení modulu, který pro ně používáte. Na záložce Pokročilé máte v poli Bootstrap velikost zvoleno 1, zadejte 12.

Neměnil jste něco v původní šabloně? Pokud ano, aktualizací jste o to přišel - používáte výchozí šablony Protostar v původní složce, ta podléhá aktualizaci Joomly, takže se Vám tam nahrály nové verze CSS, popř HTML souborů a o případné změny jste přišel (pokud nemáte zálohu).

16. bře 2015 12:21 #120933 od Stanislav
Odpověď od Stanislav
Ne, zálohu jsem bohužel neudělal. V původní šabloně jsem něco měnil, ale jenom maličkosti ..... Takže downgrade na nižší verzi mi asi nepomůže, že?

16. bře 2015 12:46 #120936 od Cony
Odpověď od Cony
Myslím že ne, spíš jste si opravdu aktualizací přepsal své úpravy.

16. bře 2015 13:00 #120937 od Stanislav
Odpověď od Stanislav
Mám obavy, že máte pravdu. No nic, to bude práce. Asi Vás tady ještě budu "nasírat". Každopádně díky za pomoc.

16. bře 2015 13:03 #120938 od Stanislav
Odpověď od Stanislav
Ještě musím zjistit, jak upravit boční menu s jazyky, aby mi to neházelo tu nabídku jazyků dole pod obrázek.