Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Minimální instalace

15. bře 2015 17:14 #120919
Minimální instalace od Karel
Začátečník
Dva měsíce experimentuji s joomlou. Zkouším, co to udělá, když něco nastavím, změním a podobně. Nechce se mi nainstalovat všechno, na co kde najdu doporučení. Ale je mi jasné, že některé moduly si budu muset doinstalovat.
Pokouším se vytvořit školní stránky. Ty by měly obsahovat běžné informace, fotogalerii. Přihlášení učitelé by měli mít možnost přidat a zobrazit článek. Některé články by měly být přístupné pouze přihlášeným.
Zajímalo by mne, jaké moduly, pluginy bych měl nainstalovat, aby stránky byly funkční, ale abych celý server zbytečně nepřehltil a jednotlivé části se nedostaly do konfliktu?
Děkuji

15. bře 2015 19:21 #120922
Odpověď od Bong
Moderátor

...by měly obsahovat běžné informace, fotogalerii. Přihlášení učitelé by měli mít možnost přidat a zobrazit článek. Některé články by měly být přístupné pouze přihlášeným...

Joomlu ve verzi 3x a fotogalerii.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. bře 2015 13:29 #120941
Odpověď od Karel
Začátečník
Děkuji za odpověď, ale čekal jsem spíš poradit co si nainstalovat - jakou fotogalerii, zda je lepší nahradit stávajíc editor jiným, čím spravovat soubory a podobně.

16. bře 2015 18:05 - 16. bře 2015 18:06 #120947
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
to máte těžký možností je spousta a každý to má jinak. Někomu nestačí JCE editor v plné palbě jiný se zase vidí v práci bez editoru. Stejně tak i ostatních rozšíření. Navíc sám víte jak znalé uživatele tam pouštíte (pokud vůbec) takže i podle toho.
Nedávno tady ERNST "budoval" skolní web najděte si jeho příspěvky je tam určitě i link na jeho stránky a myslím, že popisoval i některá rozšíření.
Poděkovali: Karel

Powered by Fórum