Přihlásit se

Minimální instalace

15. bře 2015 17:14 #120919 od Karel
Minimální instalace vytvořil uživatel Karel
Dva měsíce experimentuji s joomlou. Zkouším, co to udělá, když něco nastavím, změním a podobně. Nechce se mi nainstalovat všechno, na co kde najdu doporučení. Ale je mi jasné, že některé moduly si budu muset doinstalovat.
Pokouším se vytvořit školní stránky. Ty by měly obsahovat běžné informace, fotogalerii. Přihlášení učitelé by měli mít možnost přidat a zobrazit článek. Některé články by měly být přístupné pouze přihlášeným.
Zajímalo by mne, jaké moduly, pluginy bych měl nainstalovat, aby stránky byly funkční, ale abych celý server zbytečně nepřehltil a jednotlivé části se nedostaly do konfliktu?
Děkuji

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

15. bře 2015 19:21 #120922 od Bong
Odpověď od Bong

...by měly obsahovat běžné informace, fotogalerii. Přihlášení učitelé by měli mít možnost přidat a zobrazit článek. Některé články by měly být přístupné pouze přihlášeným...

Joomlu ve verzi 3x a fotogalerii.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

16. bře 2015 13:29 #120941 od Karel
Odpověď od Karel
Děkuji za odpověď, ale čekal jsem spíš poradit co si nainstalovat - jakou fotogalerii, zda je lepší nahradit stávajíc editor jiným, čím spravovat soubory a podobně.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

16. bře 2015 18:05 - 16. bře 2015 18:06 #120947 od zpetr
Odpověď od zpetr
to máte těžký možností je spousta a každý to má jinak. Někomu nestačí JCE editor v plné palbě jiný se zase vidí v práci bez editoru. Stejně tak i ostatních rozšíření. Navíc sám víte jak znalé uživatele tam pouštíte (pokud vůbec) takže i podle toho.
Nedávno tady ERNST "budoval" skolní web najděte si jeho příspěvky je tam určitě i link na jeho stránky a myslím, že popisoval i některá rozšíření.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum