Nežádoucí popisky

Jess
05. bře 2015 19:25 - 05. bře 2015 19:27 #120664
Při vytvoření nového článku se mi na stránce zobrazují nežádoucí popisky, přitom jsem článek psala stejně jak články předchozí a u nich takového popisky nemám, neporadíte mi jak je odstranit / zneviditelnit na stránce? Děkuji
Poděkovali: zpetr

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od zpetr
05. bře 2015 19:40 #120665
Co si máme představit pod pojmem nežádoucími popisky
Kde se zobrazují a kde ne
Nevidíme na váš monitor dejte víc informací.

Odpověď od Jess
05. bře 2015 21:14 - 11. bře 2015 21:36 #120666
zde v příloze nevím proč se mi nepřipojila v prvním příspěvku www.easypools.nl/index.php/about/hydrostar
myslím tyto: in Uncategorised 15. 03. 03 posted by: Super User Zobrazeno: 71 + malinkaté oranžové kolečko se šipkama, a vespod odkaz na další stranu ... u ostatních článků to není a nevím kde to odstranit

Odpověď od Jess
05. bře 2015 21:16 #120667
no nejde mi přiložit příloha ... i když je to prťavoučký obrázek tak mi jej nechce připojit, jak to mám udělat?

Odpověď od zpetr
05. bře 2015 21:37 - 05. bře 2015 21:38 #120668
s přílohou se netrapte stačí link
máte nastaveno zobrazovat autora, kategorii(zdroj) , datum vytvoření(zveřejnění, upravy), a ikony tisku a emailu. Buď si to vypněte pro celý web nebo jen pro tento článek.
pro celý web když budete ve správě článků použijte tlačítko možnosti tam nastavíte pro dané zobrazení (blog, seznamčlánků atd.. ) možnosti zobrazování těchto popisků.
A nebo v článku samotném založka možnosti.
Poděkovali: Jess

Odpověď od Cony
05. bře 2015 21:37 #120669
Ten Google překlad je super :-P

Ty nechtěné popisky jsou název kategorie článku, datum vytvoření atd. Vypněte si je v nastavení článků (v seznamu článků tlačítko možnosti vpravo nahoře).

Stránky Vám hlásí nějaké 404 - nenalezeno chyby...

Odpověď od Jess
05. bře 2015 22:07 #120672
děkuji za pomoc a co myslíte tím google překladem? Je tam něco špatně?
Popisky jsem odstranila, skvělé. a Ty chyby, no stránky nám dělal někdo kdo už mezi náma není a je to teď na mě, akorát problém je v tom že já vůbec neumím v tom dělat, takže zkouším pokus omyl - a vidím že tam vypisuje nějaké chyby ale neumím jej odstranit neporadíte mi?

Odpověď od Jess
05. bře 2015 22:10 #120673
třeba jsem si všimla, když napíšu do vyhledávače název stránky - www.easypools.nl - tak mi otevře stránku na poslední záložce na stránke, nevíte proč?

Odpověď od Cony
05. bře 2015 22:13 #120675

Jess Langestraat napsal: děkuji za pomoc a co myslíte tím google překladem? Je tam něco špatně?

No jen trošičku :)

HydroStar was navržen pro nepřetržitý ne - derwater provozu.

Odpověď od Cony
05. bře 2015 22:17 #120677
Když na to tak koukám, Vy máte Joomlu v češtině, ale Holandské texty a menu? Takže v kontaktech např. máte "Kontaktní formulář" a tlačítko odeslat? Tomu asi Holanďan neporozumí... Doinstalujte si Holandštinu (pokud tedy existuje), nebo si to dopřeložte...

Ta "Poslední záložka" se Vám zobrazí, protože ji máte nastavenou jako Výchozí položku menu (označenou hvězdičkou).

Odpověď od Ernst
05. bře 2015 22:20 #120678
Kterou položku menu si nastavíte jako úvodní stránka, tam se Vám web otevře

Odpověď od Jess
05. bře 2015 22:23 #120679
no ja si dnes nainstalovala cestinu, jelikož se mi tezko delalo v ty holandsky verzi. Holandstina tam je, ale zatim mam primarne cestinu. Znamena to ze jaky jazyk je tam vlozen, nebo zaply, v takovem jazyce budou vsechny soucasti na webu viditelne? Jak pisete treba tlacitko odeslat? Takže když hodim zpatky holandstinu bude to ok ne?

Odpověď od Jess
05. bře 2015 22:26 #120680
jo našla jsem to, ale problém je at klikám na hvezdicku jako splasena ani se nehne porad sviti na posledni položce .... co s tim prosim?

Odpověď od Ernst
05. bře 2015 22:29 #120681
musíte kliknout na prázdnou hvězdičku u home. ta se Vám pozlatí a původní zbělá.
Cony mně vždy o dvě minuty předběhne, tak jen doplním, že joomla v holandštine je, viz www.joomla.org/joomla-in-your-language.html

Odpověď od Jess
05. bře 2015 22:29 #120682
nevím zda je to tou češtinou, ale když chci uložit uvodni stranku jako vychozi, tak mi vypisuje tuto hlásku a nechce to udelat:
Upozornění
Uložení se nepodařilo z důvodu následující chyby Aktuální položka úvodní stránky pro tento jazyk je zkontrolována