Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Upozornění na aktualizace

05. bře 2015 13:18 #120641
Upozornění na aktualizace od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
mám hotových pár překladů, které se instalují přes správce rozšíření a chci je dát volně ke stažení pomocí komponenty PhocaDownload, ale nevím jak docílit toho, aby uživatel který ten překlad používa, byl informován když se přihlásí do administrace svých stránek o nové verzi?

Předem moc děkuji.

05. bře 2015 13:31 #120643
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte štěstí, že jdu kolem :-)

Možností je několik:

- dejte je na Bongovo.cz (pár lidí to takto řeší)
- na vlastním webu aktualizace řešte dle článku: www.bongovo.cz/joomla/19-automaticke-akt...v-joomla-pro-kazdeho

Pokud budete potřebovat poradit, obraťte se na můj email. Vypadá to složitě, ale je to jednoduché. To dáme.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Pavel

05. bře 2015 13:46 #120644
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji za odpověď,
článek jsem si právě přečetl a tak se ptám: jak to řešíte Vy - přes Abeeba Live Update ? ( odkaz na Akeeba Live Update na vašich stránkách bohužel je nefunkční, nebo se to již jmenuje jinak?

Děkuji.

05. bře 2015 13:59 #120647
Odpověď od Bong
Moderátor
Já to řeším tak, jak je psáno v článku. Vlastně stačí upravit XML soubor v instalačním balíčku (podívejte se třeba do instalačky češtiny iCagenda, jak je dělaná a překlady udělat podle toho.
Pak používám 2 další soubory, jeden globální www.bongovo.cz/download/translationlist.xml
na který je odkazováno z XML instalace a druhý pro konkrétní upřesnění www.bongovo.cz/download/icagenda/extension-icagenda_j30.xml

Inspirujte se...

Akeeba Live Update by bylo pro tyto účely příliš složité a zbytečné. Koketoval jsem s myšlenkou použít pro stahování Akeeba Release System, který to také umí, ale ten je právě pro použití na joomlacode.org a ten bude končit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Pavel

05. bře 2015 14:04 #120650
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji za vyčerpávajicí odpověď a přeji hezký den. :)

Powered by Fórum