Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vytvoření článku

27. úno 2015 13:38 - 27. úno 2015 13:47 #120475
Vytvoření článku od Karel
Začátečník
Na stránky jsem umístil možnost vložit nový článek. Jednak bych chtěl, aby v nabídce nebyla všechna pole. Dále bych potřeboval mít možnost určit, kde se příspěvek objeví.







Napoprvé jsem vložil chybné obrázky a bohužel se mi je nepodařilo nahradit správnými. Takže se omlouvám.
Přílohy:

27. úno 2015 14:51 #120477
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. bře 2015 18:04 #120513
Odpověď od Karel
Začátečník
Děkeji za radu, ale než se pustím do rozšíření, zeptám se:
Aser Article Manager udělá co? Zajistí výběr těch potřebných položek a nepotřebné nebude zobrazovat?
Nabídne místo kam článek zařadit?

01. bře 2015 20:06 #120521
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Manager vam umožní přehledně zobrazovat a spravovat články aktuálního uživatele (nebo všechny dle nastavení),
Neumožní (alespoň dle mého) upravovat zobrazování položek v editoru, to je spíše práce pro editor a jeho nastavení.
Možná prubněte použít výchozí styl pro editor aby to nepřebíral css ze šablony. Mohlo by to být přehlednější než ty obrázky nahoře.

18. bře 2015 08:58 #120973
Odpověď od Karel
Začátečník
Znovu se vracím k problému, který jsem zde popsal dříve.
Joomla je přeinstalovaná a problém se vyskytuje stále. Podle všeho je chyba v šabloně - nedokáže správně zaskriptovat vzhled "přidání článku".
Protože se mi šablona, kterou jsem si vybral líbí (a u jiných šablon nemám jistotu, že se neobjeví jiná chyba), potřeboval bych šablonu opravit. Nejsem takový programátor ani znalec joomly, abych si s tím sám poradil. Najde se někdo, kdo by se v šabloně povrtal, případně poradil (podrobný) postup, jak chybu opravit.
V obrázcích ukazuji, jak to vypadá v obou šablonách (dobré a špatné).







18. bře 2015 18:52 #120982
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
A to css nezabralo ? Pokud používáte UAM něšlo by (třeba na zkoušku) pro jeho zobrazování použít nějakou výchozí šablonu? Pokud tam jde o psaní a editaci článků nemusí být velké požadavky na grafiku, stejně by asi spíš zavazela.

Powered by Fórum