Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problémy po migraci z Joomla 2.5 na 3.3.6

22. úno 2015 20:03 #120362
Nejsem odborník na web a systém Joomla používám, protože se mi jeví uživatelsky přátelský. Při migraci z 2.5 na 3.3.6 mi webové stránky zmizely. Příčinou byla zastaralá šablona. Vyměnil jsem ji za jinou, ale i tak najednou řada věcí mi nefunguje: modul vyhledávání na stránce, modul Youtube Gallery aj. nebo se zobrazuje zdeformovaně: např. Seznam kategorie v nabídkách. Změna šablony na jinou ani instalace dalších aktualizací mi prozatím nijak nepomohly. Uživatelská přátelskost systému Joomla se někam vytratila. Můžete mi poradit? Děkuji.

22. úno 2015 20:08 #120364
Odpověď od Bong
Moderátor
Každá šablona je jiná jinak nastavená s jinými názvy pozic modulů. Nemůžete ji jen tak změnit a myslet si, že to bude fungovat.

Bohužel vám nikdo více neporadí. Je to dotaz o vzhledu, musíte dát odkaz na stránky s chybou, případně doplnit informaci jaká to byla ta stará šablona, kde najdeme demo a samozřejmě co máte za novou šablonu a kde je její funkční demo...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum