Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Ikona místo textu v menu

07. úno 2015 19:03 - 07. úno 2015 19:09 #120070
Ikona místo textu v menu od Marek Hora
Začátečník
Předělávám web, všechno jde v pohodě, ale nějak si nemůžu poradit s následujícím problémem. Místo textu "Home" chci dát ikonu. Používám šablonu od Yootheme, kde v nastavení šablony jde ikona přiřadit, ale neskryje se mi text. Takže mám obojí :( Prostě chci mít jen ikonu domečku místo textu Home. Poradíte?

07. úno 2015 19:24 #120071
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Nebude to ve třetí záložce ta položka hned pod tou možností obrázku?
Místo ANO dejte NE

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. úno 2015 20:43 #120072
Odpověď od Marek Hora
Začátečník
Pokud přidám ikonu (jpg, gif, png) ve Správci nabídek a dám "Zobrazit titulek nabídky" na NE, tak text zmizí. Ale proč to nejde v nastavení šablony Yootheme? Ikon se dá přidat dost viz. Getuikit od Yootheme

08. úno 2015 19:33 #120092
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
To nevím jak to má Yootheme u svých šablon, nemám možnost ted do adminu některé kouknout, ale o to tady asi nejde, Vám jde o to mít možnost použít ty Yootheme ikonky jako image u menu. No měl byste je mít všechny v images šablony předpokládám, takže si je překopčete do složky root/images a můžete využít kteroukoliv pak u menu.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

08. úno 2015 23:13 #120095
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Já si myslím, že se tady nehraje na obrázky mají na ikony použitý Font Awesome uprava šablony asi bude nutná
fortawesome.github.io/Font-Awesome/examples/
nebo si z těch ikon udělat obrázky a ty použít.

09. úno 2015 21:00 #120102
Odpověď od Marek Hora
Začátečník
zpetr: tak tohle mě taky napadlo a asi to tak udělám. Zkusím ještě chvíli pátrat, třeba mě nebo někoho jiného něco napadne :)

Powered by Fórum