Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE - chyba zobrazení

05. úno 2015 13:21 - 05. úno 2015 13:24 #120029
JCE - chyba zobrazení od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Od rána řeším problém a nedaří se :( Při práci mi najednou špatně zobrazuje JCE. Bohužel nezjistím, co jsem udělal, že se začala chyba projevovat (dělal jsem toho relativně hodně). Nečešili jste někdo něco podobného?

Nejhorší na tom je, že to nezobrazuje žádnou chybu, takže se není čeho chytit :(

Přílohy:

05. úno 2015 13:44 #120031
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj, to máš v JCE povoleno jen 2 věci nebo ostatní se prostě nezobrazuje? V JCE jsi v plg nic nezakazoval? Zkusil jsi promazat cache prohlížeče?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

05. úno 2015 14:00 - 05. úno 2015 14:00 #120034
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
mám povoleno vše. ale zobrazí se mi jen texty + mraky prázdných pozic a skryté rozbalovací seznamy. mazal sem cache. Odinstaloval, nainstaloval. zkusil různé verze. konkurenční editory jedou bez problémů. kontroloval práva souborů. v nastavení jce se mi ty ovládací tlačítka zobrazují normálně. ale v článcích ne. ani ve VM, ani v ZOO, ani v modulech . . . nikde.

Přílohy:

05. úno 2015 22:39 - 05. úno 2015 22:42 #120044
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Vypadá, že se nenačte JS.
Najít URL k JS (zobrazit zdrojový kód), proklikat URL s linkovaným JS:
u mě například:
Code:
<script data-cfasync="false" type="text/javascript" src="/components/com_jce/editor/tiny_mce/tiny_mce.js?"></script> <script data-cfasync="false" type="text/javascript" src="/components/com_jce/editor/libraries/js/editor.js?"></script>
- buď vypíše obsah JS, nebo vypíše hlášku...

+ může být něco podobného i s CSS:
Code:
/components/com_jce/editor/tiny_mce/themes/advanced/skins/default/ui.css

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum