Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Obnova systému se nezdařila

05. úno 2015 12:19 #120025
Obnova systému se nezdařila od Pavel Šebesta
Začátečník
Ahoj,
mám web lr-technik.cz hostující u wedosu. Pokusil jsem se jej migrovat z 2.5.28 na 3.3.6, tato migrace mi spadla na staré verzi VirtueMartu. Tak jsem se pokusil nahrát původní web přes Akeeba Kickstart zpět, ale objevují se mi chybové hlášky v frontendu i backendu. Hledal jsem postup, ale nenašel jsem. Podle jednoho postupu změním název sítě v configuration.php u parametru $live_site a frontend se chová trohu jinak, backend stále nepřístupen.
Žádám o pomoc, díky. Pavel
Chyba ve fronendu:

Fatal error: Cannot redeclare class JModel in /data/web/virtuals/10513/virtual/www/domains/lr-technik.cz/libraries/joomla/application/component/model.php on line 23

Chyba v backendu:
Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::setHeader() in /data/web/virtuals/10513/virtual/www/domains/lr-technik.cz/libraries/cms/html/behavior.php on line 712

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

05. úno 2015 12:29 #120026
Odpověď od Cony
Moderátor
1/ Migraci nedělejte na živém webu, zkoušejte si jí na kopii, ale to už jste asi poznal.

2/ Před obnovou původní verze smažte kompletně obsah adresáře i databáze. Teď tam budete mít jakýsi mix Joomly 2.5 a 3.3.
Samozřejmě za předpokladu že v archivu Akeeba Kickstart máte opravdu zazálohované vše. Před zbrklou akcí bych možná raději doporučil ten archiv zkusit rozbalit na nějaké test. adrese, zkontrolovat a pak teprve mazat na živé adrese.
Poděkovali: Pavel Šebesta

05. úno 2015 12:59 #120028
Odpověď od Pavel Šebesta
Začátečník
Díky, za pomoc.
Obsah webu jsem smazal a vytvořil jsem si pro jistotu novou databázi a již to šlape jak má.
Toto je " víceméně" testovací web, který čeká na naplnění. Chci si tu vychytat postupy s migrací a poté jít na složtější weby s více rozšířeními.
Tak hurá do migrace:-)
P.

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

05. úno 2015 13:59 #120033
Odpověď od Pavel Šebesta
Začátečník
Zdar,
migrace provedena. Web šlape, ale v backendu je chybová hláška v místě ovládacího panelu, jinak se zdá, že vše šlape, jak má.
1054 Unknown column '' in 'order clause' SQL=SELECT * FROM `p5klu_postinstall_messages` WHERE `extension_id` = '700' AND `enabled` = '1' ORDER BY `` ASC
Dík za pomoc, Pavel

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

05. úno 2015 14:40 #120035
Odpověď od Pavel Šebesta
Začátečník
už jsem našel návod:
Přeinstalovat balíčkem, což mi nepomohlo, tak jsem musel postupovat dle tohoto postupu:
www.akeebabackup.com/documentation/troub...oter/abpimerror.html

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

Powered by Fórum