Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Breadcrumbs, spatne zobrazeni

29. led 2015 15:34 - 29. led 2015 15:42 #119889
Breadcrumbs, spatne zobrazeni od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

potrebuju poradit s nastavenim breadcrumbs. Hledal jsem tady na foru i na netu a nic moc jsem zatim neobjevil. Nikdy jsem to nepouzival, ale ted jsem si po asi 7 letech fungovani s Joomlou rekl, ze bych to zkusil u jednoho webu. Narazil jsem ale hned na problemy.

1. Cesta se v breadcrumbs nezobrazuje spravne. Nejsou oddeleny nektere polozky, co jsou v menu.

2. Patral jsem po tom, ktere to jsou a jedna se zejmena o oddelovac a alias. Jakmile jsou tyto polozky v menu, v breadcrumbs se nezobrazi klasicke oddeleni polozek a nektere jsou spojeny.

Je to normalni chovani breadcrumbs nebo mam neco nekde spatne? Jedna se o web, ktery byl aktualizovan postupne z J1.5 az na nynejsi 3.x.

V priloze kratky priklad nespravneho zobrazeni.



Zajimalo by me, jestli mam nekde chybu napriklad v kategoriich nebo jestli musi mit breadcrumbs kazdou polozku v menu aktivni - tim myslim, aby to nebyl alias nebo odelovac a ze je nutne mit na kazde polozce menu napriklad aspon jednotlivy clanek apod.

Nepredpokladam problem v template, jedna se o RT sablonu.

Jeste jsem zapomnel dodat, ze jsem zkousel polozku v menu, co byla napriklad separator zmenit na vypis kategorii a nejak mne to nereaguje. Takze mozna nekde chyba v necem od RT nebo Joomly byt muze.

Snad je to vse.

diky za tipy
Přílohy:

29. led 2015 17:53 #119890
Odpověď od Cony
Moderátor

radek178 napsal: Nepredpokladam problem v template, jedna se o RT sablonu.

Ale to by jste měl :) Zkuste přepnout na Protostar, myslím že BreadCrumbs budete mít v pořádku.

29. led 2015 19:30 #119893
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja zkusil snad vsechno co me napadlo, krom prepnuti (protoze mam vsechny nepouzivany sablony odinstalovany), protoze doufam, ze placena sablona mit takhle zakladni problem nebude. Tak uvidim, jestli to doinstaluju nebo pockam, co reknou na RT foru. Napsal jsem to tam.

30. led 2015 14:37 #119902
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Mam odpoved z RT fora. Tak se pry jedna o "little bug in the template". Takze´s mel pravdu...

Powered by Fórum