Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Toolbar vložení obrázku

20. led 2015 14:39 #119718
Toolbar vložení obrázku od Martin
Uživatel
Ahoj, rád bych umístil na web obrázek do toolbaru jak se ukazuje v demu šablony, kterou mám nainstalovanou. Jde ho tam nahrát nebo je třeba udělat přes CCS?

Web, který si tvořím je www.econe.cz
Šablona jomboom.com/demo.php?product=JSR%20Plain%20Design

Jde mi o obrázek, který je v šabloně pod hlavním menu.
Díky...Martin

20. led 2015 15:04 #119720
Odpověď od Martin
Uživatel
Nainstaloval jsem právě Image Holder což by mělo být asi ono jen nevím jak přiřadit obrázek poradí někdo?

20. led 2015 15:22 #119721
Odpověď od Bong
Moderátor
Netuším jakým způsobem přemýšlíte a proč potřebujete na tak prostou činnost tolik prostředků a nástrojů...

Ten obrázek se jmenuje future.jpg a je umístěn ve složce images/kontakt/.
Není nic jednoduššího než jej nahradit takovým, jaký vám vyhovuje.

Žádné úpravy CSS nejsou potřeba...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. led 2015 15:40 #119723
Odpověď od Martin
Uživatel
Pravděpodobně myslíte něco jiného ale už jsem upravil...s programem začínám takže se učím - chtěl jsem obrázek pod menu tak aby byl na všech stránkách jako mám teď

20. led 2015 15:53 #119724
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale nemyslím. Jedná se stále o obrázek econe.cz/images/kontakt/future.jpg o velikosti 2 454px × 999px, který jste nevím proč zdeformoval na 980px × 150px

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. led 2015 18:00 #119728
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Pokud máte na mysli něco jako www.opirstav.cz/index.php/cs/test , tak má Bong samozřejmě pravdu. Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše.
Obrázek je v šabloně, v mém případě wwwkoval\templates\beez3-upravena\images\logo.jpg.
Samozřejmě jde v css šablony změnit název i umístění obrázku, ale proč vlastně?

Tu deformaci velikosti jsem už někde řešil, ale musel bych to dohledat. Tuším, že to bylo v css šablony a změnit velikost div

Powered by Fórum