Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přihlašování a registrace uživatelů

14. led 2015 11:47 #119641
Dobrý den,
rád bych se zeptal a požádal o radu či tip na rozšíření pro přihlášení a registraci uživatelů. Používám joomla 3.3.6, k tomu acymailing a výhledově virtuemart a rád bych, aby registrace a přihlašování bylo společné pro virtuemart i joomla a zároveň si rozumělo s acymailing.
Rád bych, abych mohl v horním menu vložit přihlásit | registrovat. Při kliknutí na registrovat, aby se mohla otevřít stránka s registračním formulářem, při kliknutí na přihlásit aby se otevřelo vyskakovací okno. Po přihlášení aby zmizelo přihlásit | registrovat a bylo nahrazeno jménem či nickem uživatele.
Zkoušel jsem už hodně možností, ale nic mi tam nesedí. Líbí se mi jak to mají na webu: www.sourcecoast.com/ kde je ke stažení jejich sclogin (ten se mi ale nepodařilo v tomto stylu nasadit) :(
Myslím, že bloudím okolo řešení a pro většinu je to jednoduché :) Předem veliké díky za jakoukoliv radu.

15. led 2015 20:14 #119670
Odpověď od Martens
Návštěvník
Zkus třeba modul BT Login, jestli to nebude ono ( extensions.bowthemes.com/bt-login.html ).
Zkoušel jsem ho implementovat třeba tady www.caje-darky-modrany.cz .
Jinak je tam přesně to, po čem se pídíš - joomla, VM a acymailing pod jedním loginem. Snad Ti to pomůže.

16. led 2015 08:05 #119679
Odpověď od Martin B.
Uživatel
Myslím, že už jsem na to koukal (teda aspoň na demo) - mám ale pocit, že BT funguje pouze jako tlačítka - raději bych text odkaz, ale vyzkouším. Díky moc ;)

16. led 2015 08:47 #119681
Odpověď od Martens
Návštěvník
To by mělo jít pořešit - buď stylováním zamaskovat, že jde o button - sice to bude zase jen btn, ale bude se tvářit jako odkaz a nebo přetížením modulu v šabloně a tlačítka nahradit klasickými odkazy.

Powered by Fórum