Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Výpis článků přihlášeného autora

25. led 2015 00:26 #119786
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Zkoušel jste změnit to časové pásmo?

Podívejte se také na nastavení "možnosti UAM"

Máte možnost si to otestovaL NA LOKÁLE?

25. led 2015 00:28 - 25. led 2015 00:30 #119787
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pSAL JSEM VÝŠE
nastavil jste si ta oprávnění?

Jaká skupina má jaká práva k článkům si nastavujete sám ve správci článků - možnosti - oprávnění

ps PRO BONGA - já už se s touto hodnotou potkal, jen zatím marně hledám kde. Myslím, že to právě mělo souvislost s časovým pásmem

25. led 2015 00:37 #119788
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Pánové, díky za rady,

časovým pásmem to není, to jsme již zkoušeli.

Nejspíš to bude těmi právy, zkusil jsem změnu a chová se to jinak. Již je to se správným datumem.
Zítra to pořádně otestuji a zkusím nastavit dle svých požadavků.
Přeji dobrou noc. ;-)

25. led 2015 00:45 - 25. led 2015 00:46 #119789
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Zkuste si nainstalovat vertrigo - vertrigo.sourceforge.net/?lang=cz . To je virtuální webový server na vašem PC.
Na web si přidejte extension extensions.joomla.org/profile/extension/...curity/akeeba-backup
V ní udělejte zálohu, stáhnějěte si jí FTP na PC a dle návodu www.maxiorel.cz/akeeba-backup-zalohujte-sve-weby-s-cms-joomla si ji obnovte na lokálním serveru.
Tím vyloučíte všechny chyby hostingu (oprávnění, nastavení času atd. a hlavně si lokálně vše vyzkoušíte a když to bude OK, tak to akebou obnovíte na webu

Vše co zde píši je zdarma.

27. led 2015 20:49 #119838
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Díky všem za rady, díky vám, jsem si vše nastavil dle svých požadavků a konečně to funguje dle mých představ.

Mám ještě jednu otázku ohledně User Article Managera.

Jak mám rozumět nastavení v možnostech oprávnění : Uživatelé mohou své články přidat k Doporučeným ? Doporučené příspěvky jsou co?

27. led 2015 22:01 #119839
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Doporučené v této extension je to samé jako "hlavní" články všude jinde v joomle.
To znamená, že může měnit stav článku na hlavní a zpět

Je to pochopitelné?

Powered by Fórum