Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Chyba po přihlášení uživatele

02. led 2015 21:44 #119493
Chyba po přihlášení uživatele od Jiří Král
Začátečník
Zdravím všechny.
Po migraci z joomly 2.5 na joomla 3.3.6 jsem při nastavování nového designu webu narazil na chybu, která se mi "z ničehonic" začala ukazovat a se kterou si nevím rady. Šablonu stránek mám vytvořenou v Artisteeru.
Zkušební verze webu: test.vodacitjunion.cz/

Po přihlášení uživatele (i super usera) se mi objeví na hlavní stránce chybová hláška:
Chyba
Pro přístup k tomuto obsahu nemáte oprávnění. viz ukázka v příloze.

Je to v místě, kde nemám uveřejněn žádný modul, ani tam není žádná pozice šablony, je to jakoby nad hlavičkou hlavních článků viz ukázka v příloze.

Jakmile dám refresh stránky nebo kliknu na nějaký odkaz na stránce, tak při návratu na hlavní stránku se chyba již neukáže. Jsem v pořádku přihlášen a vše funguje jak má. Dělá mi to po přihlášení běžného uživatele i uživatele s právem super user. Super userovi by se přeci mělo zobrazit všechno, alespoň tedy myslím....

Vůbec nerozumím s čím to může souviset, abych mohl najít v čem může být chyba.

Nesetkal jste se náhodou někdo s něčím takovým? Napadá někoho něco?

Díky za případnou pomoc.
Přílohy:

02. led 2015 22:56 #119494
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
zkontrolovat stránku po přihlášení
zkusit, zda se stejně chová i při jiné výchozí šabloně (zda je to problém šablony)

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

02. led 2015 23:01 #119495
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Jojo, díky za nápad. Vyzkouším a pokud na nic nepřijdu, tak asi zvolím cestu nejmenšího odporu a zítra obnovím web z dopolední zálohy. ;-)

02. led 2015 23:14 #119496
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Tak jsem to teď v rychlosti vyzkoušel a šablonou to není. Chová se to stejně i v jiné šabloně. Provedu tedy obnovu webu ze zálohy a uvidím co bude.

03. led 2015 07:00 #119497
Odpověď od Jiří Král
Začátečník
Kdyby to někoho zajímalo, tak jsem přišel na to čím to bylo.

Pokud mám přihlašovací formulář jako odkaz z menu, tak to hází tu chybu. Pokud mám přihlašovací formulář jako nějaký modul, tak přihlášení proběhne bez chyby.

03. led 2015 15:47 #119502
Odpověď od Cony
Moderátor
Přihlašovací formulář z menu může mít v nastavení položky menu nastavené přesměrování po přihlášení. Zřejmě tam máte nějakou starou adresu, která už není aktuální.

Powered by Fórum