Chyba po přihlášení uživatele

Jiří Král
02. led 2015 21:44 #119493
Zdravím všechny.
Po migraci z joomly 2.5 na joomla 3.3.6 jsem při nastavování nového designu webu narazil na chybu, která se mi "z ničehonic" začala ukazovat a se kterou si nevím rady. Šablonu stránek mám vytvořenou v Artisteeru.
Zkušební verze webu: test.vodacitjunion.cz/

Po přihlášení uživatele (i super usera) se mi objeví na hlavní stránce chybová hláška:
Chyba
Pro přístup k tomuto obsahu nemáte oprávnění. viz ukázka v příloze.

Je to v místě, kde nemám uveřejněn žádný modul, ani tam není žádná pozice šablony, je to jakoby nad hlavičkou hlavních článků viz ukázka v příloze.

Jakmile dám refresh stránky nebo kliknu na nějaký odkaz na stránce, tak při návratu na hlavní stránku se chyba již neukáže. Jsem v pořádku přihlášen a vše funguje jak má. Dělá mi to po přihlášení běžného uživatele i uživatele s právem super user. Super userovi by se přeci mělo zobrazit všechno, alespoň tedy myslím....

Vůbec nerozumím s čím to může souviset, abych mohl najít v čem může být chyba.

Nesetkal jste se náhodou někdo s něčím takovým? Napadá někoho něco?

Díky za případnou pomoc.
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od karel
02. led 2015 22:56 #119494
zkontrolovat stránku po přihlášení
zkusit, zda se stejně chová i při jiné výchozí šabloně (zda je to problém šablony)

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Odpověď od Jiří Král
02. led 2015 23:01 #119495
Jojo, díky za nápad. Vyzkouším a pokud na nic nepřijdu, tak asi zvolím cestu nejmenšího odporu a zítra obnovím web z dopolední zálohy. ;-)

Odpověď od Jiří Král
02. led 2015 23:14 #119496
Tak jsem to teď v rychlosti vyzkoušel a šablonou to není. Chová se to stejně i v jiné šabloně. Provedu tedy obnovu webu ze zálohy a uvidím co bude.

Odpověď od Jiří Král
03. led 2015 07:00 #119497
Kdyby to někoho zajímalo, tak jsem přišel na to čím to bylo.

Pokud mám přihlašovací formulář jako odkaz z menu, tak to hází tu chybu. Pokud mám přihlašovací formulář jako nějaký modul, tak přihlášení proběhne bez chyby.

Odpověď od Cony
03. led 2015 15:47 #119502
Přihlašovací formulář z menu může mít v nastavení položky menu nastavené přesměrování po přihlášení. Zřejmě tam máte nějakou starou adresu, která už není aktuální.

Odpověď od Jiří Král
03. led 2015 19:34 #119507
Díky za nápad. Teď jsem to vyzkoušel:

Pokud je položka Přesměrování po přihlášení prázdná, tak to hází tu chybu. Když jsem tam vyplnil odkaz kam se má přesměrovat po přihlášení, tak se hláška již neobjevuje...

Díky za pomoc.

Odpověď od Cony
03. led 2015 22:46 #119509
V tom případě Máte ještě nějaký nepořádek v právech. Máte položku menu směřující na profil? Zkontrolujte práva u ní.

Odpověď od Ernst
15. led 2015 22:51 #119677
Univerzální rada. Udělejte upgrade na localhost a pokud bude vše v pořádku akebou to dejte na web. Vyhnete se právě problémy s oprávněními