Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

jak na pop-up okno do článku

13. pro 2014 22:41 #119335
Odpověď od Cony
Moderátor
Rozšíření - Správce Pluginů - Editor TinyMCE
Do pole Rozšířené platné prvky zadejte
Code:
a[href|title|class|id|target|name|rel|rev|onclick]
a uložte.

Pokud jsem na nějaký atribut ve výčtu zapomněl, tak si jej mezi hranaté závorky doplňte.

14. pro 2014 10:00 #119336
Odpověď od jiřík
Začátečník
vložil jsem, uložilo se to, ale popup z článku nefunguje.

14. pro 2014 11:27 #119337
Odpověď od karel
Zkušený uživatel

ano, když jsem dal žádný editor, tak se mi to uložilo a funguje to.

vložil jsem, uložilo se to, ale popup z článku nefunguje.


Používejte, prosím, konkrétní výrazy místo "to".
Z popisu není zřejmé, co se "to" uložilo.

Po uložení nového nastavení "Rozšířené platné prvky", je vhodné vymazat cache, odhlásit se, a ověřit "znovuuložení" zapsaného kódu (onclick...) v článku.

Dokud v článku se neuchová :
Code:
onclick="window.open...."
... tak popup, pochopitelně, fungovat nebude.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

21. pro 2014 10:16 #119414
Odpověď od jiřík
Začátečník
tím to, jsem myslel, že se uložilo to co jste mi napsal, tj. a[href|title|class|id|target|name|rel|rev|onclick].

v globálním nastavení mám nastaveno, že cache je vypnutá - ukládání zakázáno a v menu systém promazat mezipamět nic není. a na pročistit prošlé položky jsem neklikal, protože první bych si před tímto krokem rád udělal zálohu.

21. pro 2014 15:04 #119415
Odpověď od Cony
Moderátor
A opravdu používáte TinyMCE? Máte ho zaplý v Pokročilém režimu? Co jsem psal jsem zkoušel a funguje to.

21. pro 2014 15:54 - 21. pro 2014 16:00 #119416
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, rozšířené tinymce. posílám obrázky nastavení.
zkoušel jsem i do těch rozšířených platných prvků to napsat ve tvaru: a | href | title | class | id | target | name | rel | rev | onclick
Přílohy:

Powered by Fórum