Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PHOCA GALERY

12. pro 2014 10:16 #119309
PHOCA GALERY od pavel257
Návštěvník
Joomla 3, instalován JCE editor, dále
Nainstalovaná komponenta Phoca Gallery, Phoca Gallery Plugin a Button - Phoca Gallery
... stále se mi nikde nezobrazí kod pro vložení galerie na stránku. Je to chyba u mě, nebo to není v této sestavě kompaktibilní. Pročetl jsem si vše a... upřímně nevím...
Dík za radu :sick:

12. pro 2014 10:37 #119310
Odpověď od Cony
Moderátor
Myslíte tlačítko pro přidání galerie? To se objeví dole pod editorem. Musíte mít ale také všechny ty pluginy aktivní...

12. pro 2014 11:07 #119311
Odpověď od pavel257
Návštěvník
právě, pluginy jsou aktivní a žádné tlačítko se nezobrazí, a to ani když JCE vypnu... Nechá se vlažit galerie nějak jinak ? Díky

12. pro 2014 11:36 - 12. pro 2014 11:37 #119312
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
jj, například když máte funkční Phoca Gallery Plugin , tak vložíte do článku jen značku:
Code:
{phocagallery view=category|categoryid=2}
...(přesněji viz. dokumentace), zbytek řeší právě plugin.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.
Poděkovali: pavel257

12. pro 2014 11:51 - 12. pro 2014 11:52 #119313
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, JCE je tak trochu jiný nestandardní editor.

Buttony jsou standardní částí Joomly! a zobrazují se pod editorem a v případě Phoca Gallery prostě pomáhají vložit kód do článku, ten jde samozřejmě vložit i bez buttonu a pokud je má človek připravený a někde uložený (myslím tím plugin kódy), pak je to samozřejmě i rychlejší přes CTRL+C a CTRL+V

Ale zpět k JCE, nevím přesně jak to tam funguje, ale on má svůj vlastní systém tlačítek, každopádně by tam neměl být problém, zkus se podívat na JCE fórum, tam to je mnohkrát rozebíraný (nevím jak je to teď aktuálně). Možná se zkus podívat do nastavení, jestli tam např. není nějaká funkce povolení zobrazení standardních Joomla! buttonů, nebo do nápovědy, jestli to JCE nemá pod nějakou ikonou :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. pro 2014 12:17 #119314
Odpověď od Cony
Moderátor
Buttony by se pod JCE měli zobrazovat dobře, nikdy jsem problém nezaregistroval. Je fakt, že JCE má některé funkce zakomponované do svých tlačítek přímo ve své liště, ale ty standardní pod editorem by se měli zobrazit nezávisle na tom, jaký editor je použit.

Powered by Fórum