Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Čeština pro jDownloads 3.x

06. pro 2014 13:49 #119235
Čeština pro jDownloads 3.x od Bong
Moderátor
Čeština pro jDownloads se zde na fóru průběžně a úspěšně řeší ( 1 , 2 ), ale s posledními vezemi jDownloads došlo k výrazným změnám.

Více najdete v článku o jDownolads pro Joomla 3.x

Díky všem za otestování nové verze překladu a případné připomínky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. bře 2017 08:34 - 17. bře 2017 08:36 #130557
Odpověď od Radek
Uživatel
Dobrý den,

měl bych dotaz a nejsem zase tak zběhlý. Mám nainstalovánu joomlu 3.6.5 a jdownloads 3.2.46 také a chtěl bych dodat češtinu do jdownloads. Musím jdownloads napřed odinstalovat a nacpat tam češtinu a pak teprve jdownloads? Četl jsem to na bongovo, že by to takto mělo být uděláno. A nejsem si tím jist :(. Díky za nakopnutí :pinch: možná to jen blbě chápu. Učenej z nebe nespadl :woohoo:

17. bře 2017 13:34 #130559
Odpověď od Cufe
Admin
Stejně, jak jste instaloval rozšíření, instalujte i češtinu.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

17. bře 2017 14:01 - 17. bře 2017 14:02 #130561
Odpověď od Radek
Uživatel
Jde mi o to pořadí. na Bongovo je napsáno že se čeština musí instalovat dřív než jdownloads nebo to blbě chápu celý.

"Doporučuji nainstalovat ještě před instalací samotné komponenty!"

17. bře 2017 19:20 - 17. bře 2017 19:29 #130564
Odpověď od Bong
Moderátor
:-) Ono to má ještě dovětek: ... Pokud provedete instalaci v obráceném pořadí, nebudou přeloženy některé texty (např. emaily, hlášení, apod.).

jDownloads si při svojí instalaci načítal z nalezených jazykových souborů některé řetězce přímo do nastavení administrace, takže pokud se čeština nainstalovala jako druhá, tak to nebylo přeloženo... ale jedná se opravdu o pár textů a to výhradně těch, které potom uživatel může v administraci měnit.

Čeština bude tedy fungovat i při instalaci v obráceném pořadí... a zmíněná informace je určitě platná pro verzi JD 3.2.18 a nižší na vaši 3.2.46 jsem to ještě netestoval.

jDownloads má možnost exportu nastavení a souborů ke stažení, neměl by být problém udělat kompletní odinstalaci a následnou instalaci s importem nastavení a souborů...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum