Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

ADS manager změna barvy

04. pro 2014 14:27 #119219
ADS manager změna barvy od Dominik Beran
Uživatel
Zdravím,
už jsem opravdu zoufalý a nevím si rady, pustil jsem do inzertního systému a narazil jsem na problém.
Potřebuji změnit barvu "boxu"

berantest1.g6.cz - v menu pod odkazem bazar mám inzeráty a chtěl bych změnit tu bílou barvu, protože to je jak pěst na oko, ale nemůžu přijít jak na to, jestli někde v css, nebo se to mění přímo v šabloně?

A náhodou nevíte někdo jak odstraním Výsledky 1 - 2 z 2 ?

04. pro 2014 16:25 #119225
Odpověď od Cony
Moderátor
Je to v CSS, ale je to trochu složitější. Ads Manager používá syntaxy pro Twitter Bootstrap, který má pak v tabulkách podbarvuje každý druhý řádek. Nejjednodušší by pro Vás asi bylo najít si nějakou šablonu, která je na Twitter Bootstrap připravená, případně jej má upravený pro své potřeby.

Základní vzhled Twitter Bootstrap je do světla, v kombinaci s šablonou, kterou teď používáte budete narážet asi na víc věcí, které do designu nesednou...

04. pro 2014 16:46 - 04. pro 2014 16:50 #119227
Odpověď od Bong
Moderátor
Najít barvu je prosté a jednoduché. Naučte se používat funkce vývojářů ve vašem prohlížeči:

IE - F12
FF a Chrome - Ctrtl+Shift+I

nebo nainstalujte nejaké rozšíření pro prohlížeč, třeba Firebug pro FF...

Zkuste to a uvidíte, že výsledek je upravit components/com_adsmanager/css/bootstrap.min.css

tr:nth-child(2n+1) > th {
background-color: #f9f9f9;
}

A ty Výsledky 1 - 2 z 2 odstraníte úpravou šablony.

Jinak ta šablona je pro účely inzertního serveru naprosto příšerná, tedy pokud neplánujete inzerovat pohřební služby a těch problémů se zobrazení bude asi více. Použijte jinou, světlou.

EDIT: aha, kolega byl rychlejší... ale výsledek je podobný... změnit šablonu za vhodnější.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum