Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Otevření článku v lightboxu s unikátní URL

01. pro 2014 12:42 #119162
Ahoj, neřešili jste někdo otevírání článků v popup/lightboxu s tím, aby se měnila url dle konkrétního zobrazeného článku, respektive, jak to udělat?

Díky, Honza

01. pro 2014 16:28 #119170
Odpověď od Cony
Moderátor
Co tím přesně myslíte "aby se měnila url dle konkrétního zobrazeného článku"? Jako že budete mít modul, který zobrazí odkaz na popup článek pokaždý jiný, podle toho jaký článek bude zobrazen? To jsou asi dvě různé věci. Popup v modalu lze vyřešit nějakým pluginem pro popup , nebo si ho zapracovat do šablony, a zobrazování modulu buď vytvořením více modulů s nastavenými pravidly kde je zobrazit, nebo nějakým pokročilým modulem, podle toho, co vlastně chcete zobrazovat.

02. pro 2014 11:25 #119182
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Já to pochopil tak, že dotyčný chce, aby se odkaz po kliknutí zobrazil v lightboxu a ta URL z odkazu, aby se zobrazila v adresním řádku.

Jenom moc dobře nechápu, k čemu to je dobré...

03. pro 2014 22:05 #119216
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
... a která stránka se zobrazí "pod lightboxem" ...
( bohužel, na trhu se nedá do poptávky (286630) odpovídat... )
jinak (pro upřesnění):
foobox.fooshowcase.com/iframes/#foobox-1/0
- je docela "friendly", a "hash" to není...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

03. pro 2014 22:15 #119217
Odpověď od Cony
Moderátor
Aha, chvíli mi trvalo než jsem pochopil Karlův zhuštěný zápis :) , ale už jsem doma.

Jestli existuje plugin nevím, osobně bych to řešil skriptem přímo v šabloně.
Jste v sekci Joomla 3, máte tedy přímo v Joomle k dispozici Twitter Bootdtrap a JQuery.
Pohledejte google na "bootstrap modal hash".

Powered by Fórum