Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Alternativa k rozšíření NotifyArticleSubmit

30. lis 2014 21:33 #119143
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit nějakou free alternativu? Potřebuji v nové Joomle po vložení nového článku funkci, která automaticky pošle všem registrovaným obsah mého článku do emailu? Je to hlavně proto, aby nemuseli případně navštěvovat web. Tento doplněk fungoval dobře, ale s novými verzemi joomla již nemohu tento doplněk spravovat (viz příloha). Někde jsem našel i návody jak doplněk opravit a co to způsobuje, ale poslední dobou už nic nezabírá. Děkuji moc!
Přílohy:

30. lis 2014 22:07 #119145
Odpověď od Bong
Moderátor
A na JED jste se díval ? Vidím tam nejedno rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. lis 2014 22:12 #119146
Odpověď od Jahelka
Uživatel
Zkoušel jsem některé, ale nikdy to nebylo ono. Tak jsem zkusil toto fórum, jestli někdo neřešil obdobné a nenašel přesnou alternativu (hlavně aby ji měl vyzkoušenou).

30. lis 2014 22:16 #119147
Odpověď od Bong
Moderátor
No ale to musíte říct, jak vám někdo má něco doporučit, když se pak nakonec dozví, že to není ono, že už jste zkoušel?

Proč to není ono? Co vám na kterém rozšíření vadí? Třeba je ta "závada" jednoduše řešitelná.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. lis 2014 22:24 #119149
Odpověď od Jahelka
Uživatel
Máte pravdu, zkoušel jsem je začátkem roku a od té doby jsem to pustil z hlavy. Až nyní je zase požadavek na úpravu doplňku NotifyArticleSubmit (který nemohu provést). Bohužel je to dlouhá doba na to, abych věděl, co mi nevyhovovalo (že jsem nakonec zůstal u polofunkčního doplňku). Nainstaluji si tedy čistou joomlu a vyzkouším všechny Vámi zaslané doplňky. I když jsem si původně myslel, že někdo třeba poradí konkrétní a řekne ten je dobrý. Asi to tedy nikdo konkrétně nepoužívá. Pak dám tedy alespoň vědět sám. Ale děkuji za přímý odkaz.

30. lis 2014 22:32 #119151
Odpověď od Bong
Moderátor
Teď mě napadá proč dělat něco jen napůl. Například komponenta AutoTweetNG umožňuje upozornit uživatele na jakoukoli změnu nejen emailem, ale i příspěvkem na sociálních sítích (FB, G+, Twitter...). Bylo by to komplexnější řešení. Osobně používám a jen chválím...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum